Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

TURMALINO APYRANKĖ EXTRA

 • TURMALINO APYRANKĖ EXTRA

  49 
  59  Sutaupykite 10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus turmalinas
  Riešo apimtis
  16 - 17.5 cm
  Apdirbimas
  nešlifuoti gabalėliai ir mažučiai rutuliukai
  Mineralų dydis
  5 x 6 x 9 mm
 • Apyrankė pagaminta iš natūralaus extra kokybės juodo turmalino (šerlo) mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Tinkama ir vyrams. Užsisakius, jums bus išsiųsta būtent ši apyrankė, kurią matote nuotraukose. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

   Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Turmaliną

  Turmalinai labai buvo vertinami antikoje: gaminami amuletai, talismanai, naudojami gydymui. Jie spinduliuoja savo energiją į išorę (gal todėl juos ypač mėgsta tie, kurie labiau duoda nei ima), padeda atsikratyti baimių, negatyvumo, liūdesio, suteikia koncentracijos, guvumo bendraujant, švelnumo.

  Turmalinai padeda atverti blokuotus energetinius centrus (čakras) ir pagreitina energijos tekėjimą tuose, kurie dirba per silpnai, pagerina meridianų veiklą. Juos galima naudoti aurai praplėsti. Jie randami visų vaivorykštės spalvų.


  Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant.

  Superaktyvių vaikų motinoms patartina turėti kelis jo gabalėlius namie - vaikai taps ramesniais.
  Šerlas ypač tvarko nervų sistemos pakenkimus, kurių kaltininkai buvo kiti, raumenų distrofiją, pertempimus ir virpėjimą, epilepsiją, artritą, rožę, veido paralyžių.

  Plačiau apie Turmalino mineralą ir visas jo rūšis galite skaityti skyrelyje  TURMALINAS.