Laba diena,
Labai dėkoju už nuostabiai tikusius vėrinį ir apyrankę, abu gražiai žiūrisi.
Su dėkingumu,
Rūta Rušinskienė
Rūta
Labai malonus aromatas.
Laura Kertenienė
Nuoširdžiai dėkoju. Apyrankė jau pasiekė mane ir papuošė dešinę ranką. Sėkmės.
Monika
Visi atsiliepimai