Prekių katalogas

MĖNULIO AKMUO

 •    
   
  Mėnulio akmuo, kaip ir Mėnulis, padeda suprasti savo nematomą pusę - tai yra pasąmonę. Mėnulio akmens energija prilyginama Mėnulio šviesai, kuri apšviečia pačius tamsiausius pasąmonės (sielos) kampelius.  
   
  Mėnulio akmuo, veikdamas pasąmonę, išlaisvina jausmus, padeda giliau pažvelgti į savo vidų, suprasti ir pamilti save. Nuima įtampą, sustiprina intuiciją, pagilina jausmus, tarsi atstato sąmonės ir pasąmonės pusiausvyrą. Akmuo sustiprina apsauginius instinktus, meilę namų židiniui, suteikia taiką ir harmoniją, trauką dvasiniams dalykams, įtaigą ir jausmų subtilumą.
   
  Šis akmuo veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai. Veikiamas mėnulio akmens žmogus ilsisi. Mėnulio akmuo tinka ir vaikams, ypač hiperaktyviems. Apsaugo padaužas nuo traumų ir susižeidimų. Suaugusiems akmuo suteiks švelnumo, padės nusiraminti, grąžins psichinį komfortą, užgydys praeities žaizdas, sušvelnins netekties skausmą.
   
  Moterys, kurios jaučiasi nepakankamai moteriškos, mėnulio akmenį turėtų nešioti nuolat. Jis suteiktų jaunatviško žavesio, ugdytų jautrumą, švelnumą, atjautą. Suteiktų daugiau moteriškumo, gyvenimo džiaugsmo. 
   
  Mėnulio akmuo saugo nėštumą ir palengvina gimdymą, žindyvėms skatina pieno išsiskyrimą, saugo nuo mastitų, slopina priešmenstruacinį stresą, malšina “sunkiųjų dienų” skausmus (galima abiejose kelnių arba švarkelio kišenėse turėti po akmenėlį). Gydo nuo nemigos, subalansuoja organizmo skysčių poreikį (besaikis arba per mažas vandens vartojimas), šalina jų perteklių.
   
  Tai moteriškos energijos akmuo, gebantis subalansuoti moterišką ir vyrišką asmenybės puses, gebantis vyrams neignoruoti savo “moteriškosios pusės” prigimties - švelnumo, jausmų gilumo, ašarų, liūdesio.
  Mėnulio akmuo rekomenduojamas jautriems, emocingiems, ir skrajojantiems padebesiais žmonėms - jis kontroliuoja emocijas ir priverčia susikaupti, gerina atmintį. Išvaiko melancholiją ir neaiškios kilmės baimes. Rekomenduojamas nešioti žmonėms, turintiems problemų su motina.
   
  Mėnulio akmuo skatina intuiciją, padeda geriau suvokti ir įvaldyti pasąmonės pasaulį, įsiklausyti į kitą žmogų. Intuicijos, aiškiaregystės skatinimui jis dedamas ant trečios akies.
  Uždėtas ant komunikacijos čakros (V) jis skatina vidinį balsą ir telepatiją. Norint suprasti sapnus, reikėtų mėnulio akmenį pasidėti po pagalve, ypač per mėnulio pilnatį. Mėnulio akmuo padeda tiems žmonėms, kuriuos kamuoja lunatizmas. Akmuo padeda atskleisti melą, apsaugo nuo nuotaikų svyravymų. 
   
  Naudojamas vizualizacijos praktikose, ryšiui su astralinių pasaulių gyventojais ir jų Dievais užmegzti (ryšio švarumas priklauso tik nuo kontaktuojančiojo vidinės švaros). Tinka sąmoningam sapnavimui, astralinėms kelionėms.
   
  P. S. Pasak astromineralogės A. Ilgevičienės akmenų poveikis susijęs su mineralą nešiojančiojo sąmone. Šiuo atveju, žmonėms, kurie savo emocijų nekontroliuoja, mėgsta gailėtis savęs, siekiantys sukelti kitų gailestį ar dėmesį sau, nieku gyvu neturėtų nešioti šio akmens ant kaklo arba laimingoje pusėje (net jei būtų Vėžys), nes emocijos ir jų paskatintas chaosas dar sustiprės. Šiems žmonėms mėnulio akmuo išlygins emocijas tada, kai jis bus nešiojamas išskirtinai nelaimingojoje pusėje ant mažylio piršto sidabre arba apyrankėje (moterims neigiamoji pusė - dešinė, vyrams - kairė). Šitaip galima nešioti ir sergant lunatizmu arba esant prastiems santykiams su motina.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Mėnulio akmuo padeda sergant skydliauke, kepenų, skrandžio ligomis, padeda sutrikus balso stygų funkcijai, skatina vaisingumą, lytinių organų veiklą. Padeda sergant nervų ligomis. Jis palaiko hormonų pusiausvyrą organizme, padeda pašalinti emocines blokadas, gydo kraujo ligas, anemiją, pervargimą, skausmą sąnariuose. Padeda nuo auglių, ypač gimdoje ir skrandyje. Linkusioms į moteriškas ligas, esant skausmingoms menstruacijoms, klimakterinio periodo metu patartina gerti mėnulio akmens eliksyrą. Esant skydliaukės sutrikimams, nešiojamas mėnulio akmens pakabukas arba karoliai prie pat kaklo. Tą patį galima daryti, norint sureguliuoti komunikacijos centro veiklą.
   
  Patartina nenaudoti gydymui per pilnatį. Po gydymo būtina nuplauti tekančiu vandeniu ir pakrauti tekančioje saulėje.
   
  Čakra. II, VII. Veikia astralinį kūną ir visas čakras, pradedant nuo II.
   
  Derinimas. Su labradoritu - periodiškai “lopo” aurą ir padeda neįlįsti į iliuzijas. Su saulės akmeniu - šis derinys tinka žmonėms, žinantiems, ką daro. Tai idealios savirealizacijos derinys, kuriame dera ir intuicija, ir vedimas, ir jų inicijuotas veiksmas.

  VISOS PREKĖS SU MĖNULIO AKMENIU