Prekių katalogas

SERDOLIKAS

 • Tai neutralizuojantis ir stabilizuojantis, stiprinantis fizinį potencialą, žadantis turtą ir jėgą, drąsą ir gerą nuotaiką, mineralas. Tai vienas iš laimingiausių, sveikatą suteikiančių akmenų.
  Jis garantuoja lėtą augimą Jums rūpimuose dalykuose. Apsaugo nuo ginčų ir pavydo, nuo išdavystės ir melancholijos, nelaimės ir nelaimingų atsitikimų, nuo žaibų ir juodosios magijos, nuo pikto linkinčių žmonių.

  Padeda išvengti rutiniškumo reikaluose, suteikia viltį ir išvaiko pyktį.
  Užaštrina Jūsų protą, nuveja blogas mintis.
  Padeda įgyti ir išlaikyti aplinkinių simpatiją.

  Gydomosios savybės:
  Stiprina dantis, reguliuoja mėnesines, lengvina gimdymą, padeda gydyti nervinius susirgimus, skrandžio virškinimo trakto ir kepenų ligas, širdies negalavimus, anemiją, stuburo skausmus. Stabdo kraujavimą, mažina kraujo spaudimą, padeda įveikti nemigą, karštligę, uždegimus. Užėjus migrenos priepoliui, dėkite serdolikus ant akių. Antikoje buvo naudojamas kraujo susirgimams gydyti. Blunka, prisilietęs prie nesveiko žmogaus odos.

  Esant augliams ir netgi onkologiniams susirgimams patartinas apšvitinimas serdoliku. Ypač jis aktyvus rugpjūčio mėnesį.

  Nešiojamas ant laimingos rankos (vyrams - dešinė, moterims - kairė) bevardžio piršto varyje arba kaip pakabukas.

  Valyti vieną kartą per savaitę po tekančiu vandeniu. Po to pakrauti tekančioje saulėje.

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis. 

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.