Prekių katalogas

KALNŲ KRIŠTOLAS

 •    
   
  Graikiškai krystallos reiškia ledą. Nepaprastas kalnų krištolo skaidrumas, tobula kristalo forma, sugebėjimas švytėti visomis vaivorykštės spalvomis nuo seniausių laikų domino žmoniją, mezolito (X-V a. pr. Kr.) gyventojus, Indijos magus, senosios Romos žynius, astrologus, karalius, imperatorius, mokslininkus, menininkus ir juvelyrus. 
   
  Šiais laikais kalnų krištolas taip pat yra labai populiarus mineralas ir mėgstamas žmonių, užsiimančių įvairia veikla.Tai tikras energijos šaltinis, kurio galia - skaidrumas ir paprastumas.
  Skaidrus it ledas - valo, gydo, stiprina mūsų energetinius centrus, skatina tobulėjimą ir komunikabilumą, leidžia pajusti Motinos Žemės galią. Pasipuošęs baltais “debesėliais” - tai atviros durys į mistinį paslapčių pasaulį. 
   
  Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir davsinį. Puikiai valo visus energetinius centrus (ypač V, VI), pašalina energetines blokadas. Jis yra “kantrus mokytojas”, padedantis kantriai, švelniai išsilaisvint iš neigiamos patirties, skausmo, baimių, pykčio ir suteikiantis saugumo, vidinės stiprybės jausmą. Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis ir daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų kalnų krištolo kristalas, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio.
   
  Taip pat kalnų krištolas tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą.
   
  Kalnų krištolas, dėvimas kaip papuošalas arba tiesiog esantis šalia jūsų - tai koherentinės energijos stiprintojas ir teikėjas, dvasinės pusiausvyros ir apsaugos talismanas. Galima teigti, kad jis gydo nuo 90 proc. visų žinomų ligų - tiek fizinių, tiek ir dvasinių. 
   
  Tai idealus akmuo meditacijoms ir maldoms, taip pat puikiai tinka aiškiaregiams (padeda koncnteruoti trečiąją akį, gerina telepatinį kontaktą). Stiprina sąmoningumą, ryšį su Kūrėju, kitomis dimensijomis. Skatina intuiciją bei vidinės šviesos išsiskleidimą. Tai idealus minties sustiprintojas, informacijos priėmėjas ir paskleidėjas. Tinka minties perdavimui ir darbui su sapnais. Padeda bendrauti su mineralų, augmenijos, gyvūnijos pasauliais ir nežemiškais Dvasiniais Vedliais.
   
  Didelė kalnų krištolo drūza namuose švarina, stiprina, saugo ir subalansuoja būsto energetiką, miegamajame - gina nuo košmarų ir padeda atgauti jėgas, pailsėti (kalnų krištolo mineralas dedamas prie lovos arba po pagalve), akmuo padėtas tarp gėlių - skatina jų augimą ir žydėjimą, apsaugo nuo ligų… Apskritai bet kurioje ardvėje pastatyta kalnų krištolo drūza tampa šviesos salele, pripildo ją švaria ir gaivia energija.
  Dirbantiems kompiuteriu kalnų krištolo kristalas, padėtas prieš arba šalia monitoriaus, nukreipia elektromagnetinį lauką, supantį kompiuterį, ir sugeria radiaciją, todėl apsaugo akis ir smegenis nuo žalingo jos poveikio.
   
  Pakitimai minerale: tiek nešiojams, tiek padėtas aplinkoje esantis tikras kalnų krištolas gali pradėti drumstis, įtrūkti ar net sutrūkinėti. Priežastys gali būti kelios:
   
  a) įtampa Jumyse (jei nešiojate) ar aplinkoje (jei jis tiesiog padėtas kambaryje);
   
  b) akmuo priėmė Jums siunčiamą neigiamos energetikos dozę;
   
  c) perspėjimas prieš įvykius ar situaciją: permąstykite savo elgesį ir atlikite veiksmus tai pakeisti, o gal tiesiog pasitikrinkite svaikatą ir būkite atsargesnis. Pagalvokite apie Dievo vietą Jūsų gyvenime - daugiau laiko skirkite nuoširdžiai maldai.

  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Kalnų krištolas stimuliuoja nervų, imuninę, liaukų sistemą,  mažina skausmą, karščiavimą, patinimą, pabrinkimą, pykinimą, alpimą, šleikštulį. Padeda kai ištinka paralyžius, svaigsta galva, tirspta, stingsta rankos ir kojos, krečia šaltis. Jis pašalina skausmą, padeda greičiau užgydyti žaizdas nudegus odai, skatina kraujo apytaką, padeda sutrikus virškinamajam traktui, gydo pūslės ir inkstų infekciją ir funkcijos sutrikimą, šalina toksinus iš organizmo. Kalnų krištolo kristalai yra laidūs ultravioletiniams spinduliams, kurie žudo bakterijas, dezinfekuoja aplinką. Mažina nugaros skausmus, stabilizuoja kraujo spaudimą, ramina galvos skausmus, stiprina plaučius, padeda gydyti širdies, skrandžio, akių ligas. Gelbsti nuo krūpčiojimo per miegus, saugo nuo blogų sapnų.

   
  Čakra. Tinka visoms čakroms, ypač viršutinėms. VI čakrai itin pritaikytas Herkimerio kristalas, VII -  projektorius. Valo visus energetinius kūnus ir meridianus.
   
  Derinimas. Kalnų krištolą galima derinti beveik su visais mineralais, kurių poveikį jis filtruoja savimi: vienus atitinkamai sustiprindamas, kitus susilpnindamas. Jis labiau sutaurina kitą akmenį ir nukreipia jo poveikį ten, kur jo labiausiai reikia.

  VISOS PREKĖS SU KALNŲ KRIŠTOLU