Prekių katalogas

DRŪZOS

 • Drūzų energija panaši į gaivinančio šaltinio, trykštančio iš žemės gelmių. Ji veikia ta kryptimi, kuria "žiuri" kristalų viršūnėlės. Ši energija padeda pasveikti tiems, kas mėgsta sirgti, gydo sielą ir Dvasią, harmonizuoja ir valo aplinką.

  Drūzos gali būti dedamos tose kambario vietose, kur jaučiama negatyvi energija (nesinori būti), taip pat ant rašomojo stalo, kad padėtų labiau koncentruotis, galima dėti kambario centre, kad jos gaivi energija užpildytų patalpą, arba tiesiog ten, kur Jums norisi.

  Drūzos labai energingai ir stipriai išspinduliuoja energiją, tuo keisdamos patalpos mikroklimatą. Energija teka iš pagrindo į viršunėles, kurios ją nukreipia savomis kyrptimis. Ypač plačiai energiją "išbarsto" drūzos, kurių kristalų viršūnėlės rodo skirtingomis krytpimis. Tai puikūs energijos išlygintojai patalpoje.

  Ant drūzos galima padėti kitus akmenis ir dirbinius iš jų, tam kad juos apvalyti ir atšviežinti. Ypač tai aktualu su akmenimis, kurių negalima daug prausti, t.y. su tais, kurių sudėtyje yra daug geležies: malachitas, chrizokola, lazuritas, boji, piritas, hematitas, meteoritai.

  Esant aukštam kraujospūdžiui, su ametisto drūza galima šukuoti žmogaus aurą, nuo viršugalvio žemyn.  

  AMETISTO DRŪZA

  Tik natūralūs akmenys

  39 
  AMETISTO DRŪZA

  Tik natūralūs akmenys

  59 
  AMETISTO DRŪZA

  Tik natūralūs akmenys

  35 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  AMETISTO DRŪZA

  Tik natūralūs akmenys

  31 
  AMETISTO DRŪZA

  Tik natūralūs akmenys

  32