Prekių katalogas

SODALITAS

 •    
   
  Sodalitas gamtoje randamas bespalvis, tamsiai mėlynos, žalios, geltonos, šviesiai violetinės, retkarčiais šviesiai rožinės spalvos. 
   
  Sodalitas aktyvina kankorežinę liauką, trečiąją akį, gilina meditaciją. Meditacijos metu sustiprėja vaizdiniai, savęs pajutimas ir supratimas, protas yra aiškus ir padeda suprasti informaciją, ateinančią iš Dvasios pasaulio.
   
  Sodalitas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kurie jungia protą ir intuiciją, įžvalgą ir dvasinę nuovoką, mentalinį ir fizinį lygmenis. Sodalitas suteikia galimybę susitikti su savo aukštesniuoju “Aš”, skatina rasti savyje autoritetą, moko apginti savo asmeninę erdvę ir tiesas, būti atsidavusiam sau. Jis skatina nuoširdumą, idealizmą, logiką, padeda išsilaisvinti iš mentalinės - minčių ir proto - painiavos, intelektualinės vergovės ir priklausomybės. Dažnai įvardijamos tik pačios “baisiausios” priklausomybės: alkoholis, narkotikai, rūkymas. Tačiau priklausomybių yra kur kas daugiau, ir net nesusimąstome, kad daugelis esame priklausomi nuo įvairiausių dalykų. Kai pradedame tai suprasti, labai aiškiai pamatome, kiek stipriai yra užveržusi “priklausomybių virvė” ar kokius rėmus “esame užsidėję”. Sodalitas padeda laužyti tuos rėmus, po truputį laisvina iš priklausomybių. Su šiuo akmeniu pradedame suprasti, kas mums reikalinga, o kas ne. 
   
  Sodalitas skatina racionalų mąstymą, objektyvumą ir nuovokumą, mes tampame savo jausmų, minčių šeimininkais. Jis atneša vidinę tylą ir ramybę protui ir mintims, sudaro sąlygas į mūsų gyvenimą ateiti naujai informacijai. Sodalitas išlaisvina iš senų mentalinių blokų, nelankstaus proto, padeda sukurti erdvę naujai įžvalgai ir didesniam nuovokumui. 
   
  Šis mineralas sukuria emocinį balansą, sumažina per didelį jautrumą ir išlaisvina iš baimių, fobijų, kaltės jausmo, per didelės kontrolės sau ir aplinkai. Sodalitas padeda surasti šių negatyvių emocijų esmę ir iš kur jos kyla. Baimės, įvairios priklausomybės, fobijos, per didelė kontrolė yra kaip “rankinis stabdys”, kuris neleidžia judėti į priekį. Sodalitas padeda suprasti, kodėl esame prisirišę prie praeities ir kas yra svarbiausia šiuo metu. Sodalitas padeda matyti ir suprasti savo šešėlį, iškelia į paviršių tai, kas patinka ir nepatinka. Jis moko priimti šešėlį tokį, koks jis yra - be pagrąžinimų ir be didelės graužaties, save priimti tokį, kokiu esame iš tiesų, o ne tokiu, kokiu dedamės esą. Sodalitas skatina savigarbą, savęs priėmimą ir savo tiesos žinojimą. Šis mineralas reikalingas žmonėms, kuriems sunku suvaldyti savas emocijas arba jas užspaudžia, o taip pat ir tiems, kurie nemoka savo jausmų išreikšti žodžiais. Sodalitas suteikia emocinę pusiausvyrą, ypač jautriems - daugiau pasitikėjimo savimi ir tvirtumo, padeda labiau išreikšti savo asmenybę, atsikratyti perdėto drovumo
   
  Sodalitas tinkamas naudoti dirbant grupėje. Harmonizuoja grupės energiją, solidarizuoja tikslus ir ketinimus, skatina draugiškumą, pasitikėjimą ir abipusį bendradarbiavimą tarp grupės narių.
   
  Sodalitas apsaugo nuo elektromagnetinio užterštumo, tinka naudoti prie kompiuterio ir tiems, kurie kenčia nuo elektromagnetinio smogo ir uždarų patalpų sindromo.
   
  Tai išminties ir dvasinio augimo akmuo. Jis padeda susikaupti, įsiminti naujas žinias ir informaciją, atsikratyti pasąmonėje trūnijančių praeities skeveldrų, stiprina atmintį, todėl šis akmuo greitai “užkariauja” jam priklausančią vietą ant darbo stalo. Padėtas miegamajame ant stalelio arba po pagalve teikia ramius, malonius sapnus - atsibusite pailsėję ir žvalūs.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Padeda sergant balso stygų uždegimu, kai kamuoja ilgalaikis užkimimas, gerklės uždegimas, mažina kraujo spaudimą, valo ir stiprina limfinę sistemą (gali būti naudojamas padidėjus limfmazgiams ir sergant limfos vėžiu), stiprina imuninę sistemą, sužadina kūno skysčius. Padeda, kai kankina nemiga, skatina medžiagų apykaitą, padeda įsisavinti kalcį iš aplinkos, absorbuoti kūno fluidus, ramina nervus.
   
  Čakra. V, VI. “Atvėsina” astralinį ir sustiprina mentalinį kūnus. Pagal M. Giengerį masažui naudojamas, kai pacientas yra jautrus karščiui, kai reikia mažinti kraujospūdį ar temperatūrą, skauda gerklę (yra užkimęs). 
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu (savybių sustiprinimas), sugilitu (mąstymo keitimas).

  PREKĖS SU SODALITU