Ką tik pasiėmiau pakabukus iš paštomato. Ačiū už gražius akmenėlius ir virvutes :)
Saulė
Labas vakaras, siandien gavau apyrankes aciu jums labai! Esu labai patenkinta ir gavau tai ko ieskojau ir norejau! ❤️
Monika
Sveiki, norėjau tik labai padėkoti už tokį greitą atsiuntimą :) Akmenukai nuostabūs ir tas maišelis taip skaniai kvepia smilkalais. Didelis dėkui :) Rekomenduosiu Jūsų puslapį ir kitiems, sėkmės ir gražios draugystės su akmenukais.
Indrė
Visi atsiliepimai