Prekių katalogas

KĄ DARYTI NUSIPIRKUS AKMENĮ?

 • Jeigu nusipirktą akmenį naudosite sveikatinimosi tikslais, ypač mineralų vandeniui gaminti, ar nešiosite kaip amuletą, būtina, kad jis būtų natūralus, o ne sintetitinis, augintas, modifikuotas ir kaip nors paveiktas. Deja, kasmet vis sunkiau rasti rinkoje tikrų ir niekaip nepaveiktų akmenų, nes siekiant įtikti pirkėjui jie jau kasyklų esančiose gamyklėlėse "pagerinami". Todėl net ten, kur jie kasami, lengvai nusipirksite netikrą, jeigu pardavėjų tinkamai neišklausinėsite. Taip jau yra, kad daugelis pardavėjų menkai nusimano apie tai, ką parduoda, todėl remiasi tuo, kas "parašyta", ir taip painiavą sukelia. Lygiai taip pat supainioti ir mineralų aprašai, nes daug pardavėjų persirašo tik tai, kas lengvai suprantama, todėl veikia kaip gera rinkodara, ir vengia gilintis į šalutinį poveikį. Remdamiesi tais aprašais, jie masiškai pardavinėja sintetinius, modifikuotus, paveiktus produktus ir imitacijas.

  Tikrų, niekaip nepaveiktų brangakmenių kokybė gali jus nuvilti, jeigu įsivaizduojate ją idealią. Mineralų kaina priklauso nuo jų kokybės ir retumo, todėl gera kokybė už nedidelę kainą kasmet vis mažiau tikėtina. Daugelis pasaulio kasyklų uždaryta, nes kokybiškų mineralų ištekliai labai išseko, taip pat dėl žmogiškojo faktoriaus. Kinijos verslininkai pasistengė supirkti didelę dalį pasaulio kasyklų, ypač esančių stipriose žemės vietose, taigi savo lyderių tolimus planus užkariauti pasaulį jie pradėjo realizuoti nuo energetinio užkariavimo. Tai vienas dalykas, o kitas - dauguma iš kinų perkamų akmenų pagal jų paprotį yra "pagerinti" arba supainioti.

  Itin reti tampa nauji geros kokybės ištekliai, tačiau rinkoje dar galima rasti seniau iškastų ir savo dienos laukusių egzempliorių. Jie labai brangūs.

  Todėl nevenkite prsatesnės kokybės akmenų, turinčių vienos ar kitos mineralų grupės veikimo kryptį, tarkim, rubinų, safyrų, kurie dar gali būti pavadinti tiesiog korundais, arba smaragdų, kurie gali būti vadinami grupės pavadinimu berilai. Svarbiausia, kad gautumėte natūralių, be jokių priedų ir nespalvintų. Žinokite, kad išorinė kokybė visaip gerinama vidinės kokybės sąskaita. Taip atsiranda ryškių spalvų agatų, žalių ir kitokių ryškių spalvų gintarų, itin skaidrių rubinų, safyrų ir kitų akmenų.

  Sintetinis akmuo tinka programuoti, tačiau tikrai netinka gydyti.

  Tarkim, Jums pavyko gauti tikrą mineralą. Ką daryti jį parsinešus namo?

  Tie, kurie nelabai tiki akmenų galiomis, tačiau vis dėlto nori juos išbandyti, gali tiesiog nuplauti akmenį ir nešioti taip, kad liestųsi su oda. Vieni akmenys veikia greičiau ir aštriau, kiti - lėčiau ir ramiau. Vieni turi šalutinį poveikį, kiti - ne, todėl vertėtų pasidomėti jų savybėmis.

  Jeigu tas, kuris nešioja akmenį, laikosi nuostatos, kad "žmogus negali pasikeisti", "aš visados viską žinau ir darau geriausiai", šalutinio poveikio netruks sulaukti. Jis gali pasireikšti per santykius su kitais, keistas vidines problemas išryškinančias situacijas, keistą psichinę būseną ar net paūmėjusias ligas.

  Jeigu akmenį nešiojantis žmogus nusiteikęs keistis, akmuo pradžioje gali išryškinti prastą charakterio savybę, trukdančią keistis. Tada, atsižvelgdamas į šeimininko nuostatas ir savo veikimo temą, jis gali paskatinti ir kitimo procesą, suteikti vidinių jėgų, įžvalgos.

  Yra akmenų, kurie "įsijungia" tik patikrinę šeimininką, todėl pradžioje žmogui gali susidaryti įspūdis, kad akmuo neveikia, arba vienu metu užgriūva visos bėdos. Taip veikia kai kurie stipriais vadinami akmenys.

  Senovėje buvo įprasta suaktyvinti akmenis įvairiais ritualais ir procedūromis. Tą ir dabar siūlo daugelis rusų autorių, taip pat ir šamanistinės krypties atstovai. Vieni pateikia vienokių būdų ir užkekikimų, kiti - kitokių. Mineralų savybes aiškinantis Gurudasas savo knygose siūlo tam tikslui kurį laiką palaikyti akmenį po piramide ir apšvitinti atitinkama spalva.

  Nesiūlome tam tikslui ypatingų ritualų, todėl parsineštą akmeį galite nuplauti po tekančiu vandeniu, tada - šventintu vandeniu ir palikti nakčiai ant ametisto ar kalnų krištolo drūzos.

  Jeigu tikite akmenų galiomis ir suprantate, kad jie taip pat turi sąmonę, pabandykite susidraugauti su tuo akmeniu taip, kaip tai darytumėte su Jums įdomiu nepažįstamu žmogumi. Daugelis akmenėlių mėgsta būti pašildomi rankose, glostomi ir kalbinami.

  Knygoje "Akmenų valdovo pasakojimai" Akmenų valdovas savo pašnekovams pateikia būdą, kaip į savo gyvenimą pakviesti akmenėlio sąmonę. Galite juo pasinaudoti. Taigi švelniai laikydami akmenį rankoje, kalbindami ir kartu medituodami į jį, prilieskite juo ketvirtąją savo čakrą - širdį, atverkite ją naujajam draugui ir išmaudykite jį savo nuoširdžioje meilėje, tada prilieskite juo kaklą - penktąją čakrą ir pasiūlykite savo bendravimą, galiausiai pridėkite jį prie trečiosios akies - šeštosios čakros ir prašykite pagalbos jo tema. Dar, jeigu norite, galite paprašyti, kad jis parodytų savo dvasią. Taip galima vizualizuoti tiek Bendrąją konkrečios mineralų rūšies, tiek Bendrąją mineralų karalystės sąmonę.

  Vizualizuokite save kaip sąmonę, esančią galvoje, veikiančią per širdies centrą ir besireiškiančią per kaklo čakrą. Tada vizualizuokite pasirinkto akmens sąmonę, esančią jo centre. Įsivaizduokite, kaip jūsų širdies meilė, susijungusi su per galvos centrus priimta šviesa, srūva į akmens centrą. Netruksite gauti atsaką.

  Tai ir yra paprasta paslaptis, kaip megalitų statytojai palengvindavo ir dabar palengvina ne vieną toną sveriantį lauko akmenį.

   

  Informacija pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "Akmenų knyga arba žingsnis į platesnį suvokimą" III tomas.