Prekių katalogas

BOJI

 •     

  Į Boji sudėtį įeina paslaptingi metalų mišiniai. Tai ir manganas, ir titanas, ir sidabras, ir paladis ir t.t. Juos reikia saugoti nuo grynos geležies.
  Šių akmenų jėgą puikiai žinojo šiaurės Amerikos indėnų gentys. Jų radimviečių paslaptis buvo saugoma kaip lobis beveik iki 1970 metų. Pagal legendą, tai žemės širdies gabaliukai, kurie išstumiami per žemės plutą ekstremaliais atvejais tam, kad žmonės juos pasiimtų ir blogis jų gyvenime nebeturėtų poveikio.
  Tai fantastiškos energijos laukas mūsų aurai ir visam organizmui. Pastoviai nešiojančių Boji žmonių organizmas ir oda atjaunėja, bet jų žinios ir siela tampa brandesniais.
  Boji išveja gobšumą, agresyvumą, pyktį, didybės manijas, pasipūtimą ir t.t. Jie padeda tapti mums geresniais, supratingesniais ir išmintingesniais. Ilgiau nešiojantis Boji žmogus įgyja vidinę ramybę, nes per juos pažįsta giliausiai užslėptas paslaptis. Neveltui Boji dar vadinamas filosofiniu akmeniu.

  Boji naudojami dažniausiai poroje, nors tam tikrais atvejais naudojami ir po vieną.

  Vyriškas (paviršius grubesnis) ir moteriškas (paviršius švelnesnis) akmenukai paimami į laimingą ranką (ne į delno centrą!). Jų energetinius centrus suaktyvina kūno šiluma, švelnumas (neveltui juos vis reikia glostyti), šviesa.
  Pradžioje Jūs pajaučiate jų pulsavimą. Taip prasideda tų nuostabių gyvųjų akmenukų šokis. Šokio metu Jūs imate jausti šiltą ir gana greitą energijos apytaką Jūsų organizme. Gryna akmenukų energija pasiekia kiekvieną Jūsų nervą ir ląstelę. Ląstelės atsinaujina. 
  Taip nuvejamos piktosios jėgos, ateina fizinė ir dvasinė kūno, sielos ir dvasios vienybė, o per tai ir ramybė. Boji naikina blokadas, suteikia gyvenimo džiaugsmą, padeda geriau suprasti kitus žmones.

  Jie gali atgaivinti ir apmirusį augalą (įdėti į vazoną) ir sergantį kačiuką. Kristalai, gulėdami kartu su Boji, įgyja sveikesnę išvaizdą, išsilygina įtrukimai juose.
  Gydimui vyriškas akmuo dedamas ant sergančios vietos, o moteriškas - ant priešingos segančiam organui pusės. 
  Valomi sausu dantų šepetėliu, kai tai yra reikalinga. Nakčiai būtinai padedami kartu, jei jie dieną buvo naudojami atskirai. Mėgsta ryto žarą ir mėnulio pilnatį.
  Pastoviai gali nešioti tik stiprūs žmonės.