Prekių katalogas

STAUROLITAS

 • Kitaip jis dar vadinamas kryžiaus akmeniu arba fėjų kryžiumi, tačiau nieko bendro neturi su chiastolitu. Senosios tautos jį laikė talismanu, suteikiančiu laimę ir apsaugą, bei įgalinčiu dangaus ir žemės ryšį.

  Jis suteikia palengvinimą stresinėse situacijose, depresijų metu, esant priklausomybei nuo kitų žmonių ar rūkymo, "įžemina" tuos, kuriems to reikia. Jį turėtų nešioti linkę į savo asmenybės dramatizavimą, didybės maniją, perdėjimus, persekiojimo maniją.

  Staurolitas ypač naudojamas ezoterikoje: taikomas baltosios magijos ceremonijose, ritualuose, prisijungimui prie Senovės Rytų meistrų informacijos, ryšiui tarp fizinio, astralinio ir eterinio lygmenų palaikyti ir harmonizuoti ir t.t.

  Meditacijos metu ypač dedamas ant 6 čakros.

  Staurolitas tvarko vegetatyvinės nervų sistemos problemas. Jį gali nešioti sergantys paranoja ir epilepsija, priklausantys nuo narkotikų, alkoholio, medikamentų.
  Tai akmuo dirbantis su smegenimis.

  Daugiausiai naudojami gabaliukai. Jei norite rėminti – pasirinkite sidabrą. Gyvenantiems normalų gyvenimą, papuošalų iš jo nešioti nereikėtų.

  Prausiamas panaudojus arba 1 – 2 kartus per mėnesį ir pakraunamas ant kalnų krištolo drūzos per naktį. Saulės jam nereikia.

  P.S. Tai magiškas akmuo. Nežaiskite su juo, nes tai gali per brangiai kainuoti.

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.