Prekių katalogas

RUTILO KVARCAS

 •    
   
  Jau senovėje rutilo kvarcas buvo naudojamas gydymui. Graikai jį vadino tiesos ir apsaugos akmeniu. Rutilo adatėlės randamos šiame akmenyje vadinamos Amūro strėlėmis, Veneros arba Angelo plaukais. Šios adatėlės gali būti auksinės spalvos, rusvos ar rausvos. 
   
  Rutilo kvarcas prisikiriamas prie akmenų, puoselėjančių moters ir vyro meilę, padedančių žmogui mylėti jį supantį pasaulį tiek fiziniu, tiek dvasiniu lygmeniu. Rutilo kvarcas gerina nuotaiką, neleidžia pulti į depresiją. Padeda pamiršti nerimą, atsikratyti nesuvoktų baimių, užgydo skaudžiausias dvasines žaizdas. Tinkams sprendžiant šeimynines problemas. Šis akmuo padeda suprasti, kad tokios problemos kaip materialinis nepriteklius, lytinio gyvenimo sutrikimai yra laikini ir kad žmogus yra pats savo likimo kalvis.
   
  Rutilo kvarcas priverčia pažvelgti į savo poelgius, įpročius kitomis akimis, padeda suvokti, kad šeimoje abu sutuoktiniai turi siekti harmonijos - tarpusavio pagarbos, nesavanaudiškos meilės, kad žmogus tik duodamas gali gauti. Šis mineralas padeda atsiskleisti, gyventi pilnavertį gyvenimą, šeimoje būti lygiu, būti kupinu gyvybinės energijos kasdieniame gyvenime. Rutilo kvarcas - tai žmogaus sukurtų dvasinių ir materialinių gėrybių saugotojas. 
   
  Be jau minėtų savybių, rutilo kvarcas teigiamai veikia aurą - harmonizuoja ir stirpina ją, saugo nuo aplinkos poveikio. Harmonizuoja eterinį, astralinį ir mentalinį kūnus, tvarko visas čakras, ypač III, IV, V. Tinkamas akmuo meditacijoms, padeda atskirti vizijas nuo iliuzijų, padeda nenuplaukti per toli. Tai labai stiprus apsaugos akmuo, kuris ne tik saugo, bet ir padeda surasti vidinę tiesą, padeda būti sąžiningu ir teisingu ne tik su savimi bet ir kitais. Skatina tarnauti gėriui ir šviesai.
   
  Rutilo kvarcas tinka darbui su savo įsisenėjusiomis minčių programomis, mąstymo modeliais ir giliai įsišaknijusiais prisirišimais. Skatina evoliucijos procesą, suteikia išminties, padeda įgyvendinti tikslus, stimuliuoja nepriklausomybę bei naujas viltis. Ypač patartinas nešioti norint pradėti naują gyvenimo etapą ar jau jį pradėjus. Mineralas suteikia lengvumo pokyčių metu, padeda atrasti emocinę pusiausvyrą ir sutvarkyti savas mintis.
   
  Rutilo kvarcas padeda atverti savo širdies centrą, atleisti ir išsilaisvinti iš nuoskaudų, baimių, suvaržymų, psichinių blokadų. Veikia kaip antidepresantas.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Gydo bronchitą, stiprina regėjimą, kraujagyslių sieneles, gerina pieno liaukų darbą, stimuliuoja lytinių organų veiklą, stabdo per ankstyvą sėklos išsiliejimą (ejakuliaciją). Norint greičiau užgydyti žaizdas geriamas rutilo kvarco eliksyras. Skatina viso kūno ląstelinio audinio regeneraciją, imuninės sistemos veiklą. Mineralas tvarko endokrininės sistemos veiklą. Patartinas diabetikams, sergantiems struma, skydliauke, bronchine astma, plaučių ligomis (pakabutis). Tvarko virškinimo sistemą ir žarnyno veiklą. Padeda kai kurių kvėpavimo takų alergijų atvejais, skatina greitesnį negyvų ląstelių išskyrimą iš organizmo. Jį sėkmingai gali nešioti mikčiai. Daugeliu atvejų geriamas rutilo kvarco eleksyras.
   
  Čakra. Visos, ypač III, IV, V.
   
  Derinimas. Šį mineralą galima derinti su daugeliu akmenų.

  VISOS PREKĖS SU RUTILO KVARCU