Prekių katalogas

HALITAS

 • Pagal pakilusįjį mokytoją Sen-Žermeną, druska - tai vienas iš esminių keturių elementų, be kurių neįmanomi jokie alcheminiai procesai.
  Druska ypač veikia astralinį kūną. Jei jos per mažai, reiškia, jog astralinis kūnas negali būti harmonijoje su eteriniu kūnu. Tada eterinis ima dominuoti ir sąmonė kai kuriems žmonėms ima “plaukti”. Druska plečia sąmonę ir stiprina astralinį kūną. Homeopatijoje ji naudojama, esant stipriems fiziniams sutrikimams, isterijoms, melancholijoms, depresijoms. Ją reiktų naudoti tiems, kurie per dažnai verkia, sergantiems mažakraujyste, arba tiems, kuriems greit pasidaro šalta.
  Halitas skatina gerą nuotaiką, apsaugo nuo nuotaikų kitimo, vienatvės jausmo, stiprina iniciatyvą ir savarankišką mąstymą, padeda surasti senų problemų sprendimus savo viduje.

  Aplinkoje halito kristalai pažadina malonius jausmus, stiprina pasitenkinimą, saugo nuo blogų įtakų.
  Jei jaučiate jog patekote į blogą lauką, išsimaudykite rupios druskos vonioje (0,5 pakelio voniai - 20 min.). Dažnai lankomas patalpas patartina plauti druskos vandeniu.

  Halitas puikiai padeda dirbti su aura, ypač kai reikia pašalinti užsiciklinimus ir pakeisti mąstymą dėl tam tikrų situacijų.

  Melsvas ir violetinis halitas tiks mentaliniam kūnui pertvarkyti. 

  Rausvas halitas veiks astralinį kūną, padėdamas susitvarkyti su mūsų reakcijomis ir emocijomis, neleis pasimesti, tvarkys širdies čakros blokus, atsiradusius per neteisingą įvykių ar situacijų vertinimą bei užsiciklinimus. Jis padės dar kartą įžvelgti problemą ir nebijoti keisti savo požiūrio į ją, tokiu būdu integruojant tą pokytį ir į astralinį kūną.

  Taigi halitas negydo problemos, o parodo jos šaknis, slypinčias mūsų emociniame ar mentaliniame lauke ir padeda keisti požiūrį, tuo pilnai atverdamas kelią transformacijai.

  Halitas skatina medžiagų apykaitą, stiprina nervų sistemą, reguliuoja kraujo spaudimą ir skysčių apytaką kūne. Teigiamai veikia raumenis ir širdies funkciją. Druskos vonios gydo uždegimus, odos ligas, jos ypač patartinos randuotiems žmonėms. Gerai veikia ne tik odą, bet ir nagus, plaukus. Naudojama plaukams stiprinti. Maistui geriau vartoti akmens arba jūros druską.

  Papuošalai iš jo nedaromi. Eliksyrai negeriami (tik tam tikrais atvejais).
  Kristalus galima laikyti delne, dėti ant čakrų, integruoti į aurą, puošti jais aplinką.