Prekių katalogas

APATITAS

 •     

   
  Apatitas stiprina meilę sau, supančiam pasauliui, parodo, kur slypi vidinės gydomosios galios, ugdo intelektą, skatina dvasinį tobulėjimą ir padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių ir patirčių. Šio mineralo energija pagreitina asmenybės augimą, mažina išorinį aplinkos poveikį, skatina motyvaciją ir bendradarbiavimą, padeda gyventi pilnavertį gyvenimą. Apatitas padeda susidoroti su apatija, irzlumu, agresija, išsklaido emocinę painiavą, skatina greičiau įveikti iškilusias gyvenimiškas krizes.
    
  Šis akmuo sužadina gyvybinę energiją, padeda išspręsti finansines problemas, skatina keisti požiūrį į susidariusią situaciją. Apatitas padeda lengviau pažinti save, pasiekti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, stiprina intuicijąsąmoningumą ir valią. Tai yra akmuo, padedantis įsisavinti žinias (ypač humanitarinių mokslų srities). Apatitas subalansuoja In ir Jan energijas (moterišką ir vyrišką), sustiprina Kundalini energijos tekėjimą. Meditacijos metu padeda išsilaisvinti iš negatyvių minčių bei sustiprina vidinę taiką ir ramybę. Apatitas padeda ugdyti ir stiprinti telepatinius gebėjimus. Tai akmuo, kuris padeda įveikti ypatingai sudėtingas situacijas ir išlikti stipriam, nenusivylusiam gyvenimu.
   
  Poveikis kūnui. Apatitas skatina sveiko matinimosi principą, mobilizuoja visą kūno energetinę sistemą, skatina naują ląstelių atsiradimą. Jis padeda stiprinti dantis, kremzles, koreguoja laikyseną, taip padeda gydyti artritą, rachitą, sąnarių, gerklės ligas.
   
  Čakra. I, IV, V.

  PREKĖS SU APATITU