Prekių katalogas

AZURITAS

 •       

  Azuritas yra dvasinio ir intuityvaus vystymosi vadovas. Jis plečia regėjimo lauką, stiprina proto ir minčių aiškumą, praplečia atmintį ir išlaisvina iš įsisenėjusių blogybių. Turint šį akmenį atsiranda daugiau tikėjimo tuo, ko negalima paliesti ranka, pamatyti akimis, tais reiškiniais, kurie yra šalia mūsų, nesvarbu tikime jais ar ne. Azuritas dar yra žinomas kaip “Dangaus akmuo”. Jis sudaro sąlygas išsilaisvinti iš baimės gniaužtų, sielvarto, kažkada patirto streso, nerimo, kuris dažnai neleidžia laisviau judėti į priekį siekiant užsibrėžto tikslo. Azuritas išgrynina įžvalgumą ir padeda suprasti intuicijos siunčiamą informaciją, kuri šiuo metu jums yra aktualiausia.

  Azuritas gali būti naudingas visose gyvenimo srityse. Jis aktyvina kūrybiškumą ir komunikabilumą, intelektą ir pasitikėjimą savimi, išgrynina geriausius ir stipriausius asmenybės charakterio bruožus.

  Azuritas nuramina “maištaujantį protą”, pašalina abejones ir svyravimus, išlaisvina iš tų minčių, kurios vargina ir kankina. Stipriausia azurito savybė - stiprinti aiškiaregystę, įžvalgumą, informacijos supratimą ir tai, kas yra už suvokimo ribų. Taip pat jis pritraukia Dangaus ir kitų galaktikų pagalbą. Šis akmuo padeda formuoti intuiciją per trečiąją akį, medituojant atpalaiduoja ir palengvina perėjimą į “tuštumos” būseną be minčių ir proto, sudaro sąlygas “giluminėms kelionėms” į praėjusius gyvenimus. Net ir nemedituojant azuritas palaiko atsipalaidavimo, sąmoningumo ir progresavimo procesą. Tai stabilizuojantis akmuo, ypač padedantis jaunimui neįsivelti į blogas kompanijas, brutalumą ar kriminalą.

  Padėję azuritą po pagalve sapnuosite aiškius sapnus. Tai puikus akmuo aiškiaregiams ir hileriams. Naudojant kartu su kalnų krištolu ir rožiniu kvarcu sukuriamas energetinis skydas nuo IT įrenginių spindulių.

  Poveikis kūnui. Šis akmuo padeda, kai kamuoja stuburo slankstelių bėdos, sutrikus kraujo apytakai, gydant įvairius navikus ir auglius, mažina spazmus ir tiką, šalina toksinus. Stiprina kaulus, sąnarius. Taip pat gerai veikia centrinę nervų sistemą, patartinas nešioti prie skydliaukės, esant jos sutrikimams. Naudojamas sergant artritu, taip pat pooperaciniu periodu. Vaikams ir jaunimui reguliuoja augimo hormonus, medžiagų apykaitą.

  Čakra. VI. Galima dėti ant tų energetinių centrų, kuriuose jaučiamas energijos nutekėjimas. Stiprina emocinį ir mentalinį kūnus.

  Derinimas. Su ametistu, lazuritu, chrizoprazu, smaragdu. 

  PREKĖS SU AZURITU