Prekių katalogas

MORGANITAS

 • Rusijoje šis rausvas berilas vadinamas vorobjevitu. Šio berilo funkcija – pažadinti širdis besąlyginei meilei.
  Jį galima palyginti su nuostabia ryto aušra per vasaros saulėgrįžą, kai oras gaivus ir tyras, kai visa gamta jau pabudusi ir visi Dievo tvariniai dalijasi tarpusavio džiaugsmu.

  Morganitą mėgsta tyros ir atsidavusios sielos, kurių gyvenimo darbas, kaip ir visų tų sielų, kurios renkasi berilus – gyventi dėl kitų. Šis akmuo jas palaiko, suteikdamas širdies galių ir padėdamas būti pastoviame ryšyje su savo žvaigžde. Tyroms angeliškoms sieloms, jis tampa išsigelbėjimu klampioje ir sunkioje Žemės erdvėje. Jiems morganitas padės jaustis saugiais, mylimais, primins jų paskirtį ir pritrauks tuos, kas padės ją vykdyti iš kitų erdvių. Būtent todėl jį galima vadinti paskirties radimo akmeniu su sąlyga, kad jos siekis nėra egoistiškas.

  Morganitas skatina charizmos atsivėrimą tiems, kurie nedrąsiai ją užslepia, tramdydami savo sielos ugnį. Taigi, jis pilnai atvers kelią tik tam, kuris vienareikšmiškai pasirinkęs sunkų ir atsakingą Šviesos Kario, kurio ginklas yra Meilė, Kelią.

  Jis netiks neatsirinkusiam tarp savo Gėrio ir Blogio, kaip ir tam, kuris yra nesąžiningas, nenori pripažinti savo ydų. Blogam, kaip ir neapsisprendusiam žmogui jis netarnauja. Jis arba pabėga arba „išsijungia“, laukdamas naujo verto savęs šeimininko. Šis tyras akmuo atveria širdies lobius tik jo vertam šeimininkui. Tai nėra buitinis akmuo, tinkantis bet kam. Šis akmuo, kaip prityręs profesorius, kuriam skirta vesti ne darželinukus, o studentus.

  Morganitas idealiai tiks supratusiam savo pašaukimą. Tokį žmogų jis sustiprins, pritrauks reikalingą pagalbą, tačiau pradžioje būtinai nurodys į prisirišimus, trukdančius pašaukimui vykdyti. Iškilusias problemas būtina spręsti tuoj pat.

  Jei šeimininkas išmoks jį girdėti, jo gyvenimas palaipsniui virs stebuklu, kur viskas vyksta savo laiku ir vietoje. Todėl jis tinka bet kurios profesijos žmogui, dirbančiam iš pašaukimo.

  Pasak Jane Ann Dowe, jei žmogus pasirenka morganitą, vadinasi, atėjo laikas paieškoti, kur jo sieloje pasėtos meilės sėklos, o gal jis pamiršo, kad į šį gyvenimą jį atvedė meilė, kuri visada gali būti jo atrama.
  Pasak M. Giengerio morganitas padeda pažinti savo perdėtos svarbos kompleksą, fanatizmą, padeda įsiklausyti į sielos poreikius, įveikti stresą ir išorinį spaudimą, skatina vertybių keitimą. Ramina streso sąlygotas ligas: širdies, nervų problemas, impotenciją ir pusiausvyros sutrikimus. Jas visas jis apibūdina, kaip menedžerio ligas. Galima nešioti ant širdies, kad išvengti širdies infarkto.
  Vorobjevitą jis pristato, kaip atskirą rožinio berilo atmainą, randamą Rusijoje. Jo poveikis tarpinis tarp morganito ir biksbito (raudono berilo).

  Gyduoliams, pašauktiesiems gydytojams, jogams bei perdavėjams morganitas rėminamas į sidabrą. Visiems kitiems – į baltąjį auksą. Labai tinka lydinys iš 40% aukso ir 60% sidabro.
  Idealiausia vieta morganitui nešioti – širdies centras. Gali būti auskarai arba žiedas ant bevardžio piršto laimingos rankos (net jei Venera ar Chironas pažeisti). Minimalus žiedo akmens svoris – 3 karatai, o pakabučio – 7.

  Tinka Veneros talismanui.

  Prausiamas, kai jaučiama, jog reikia, tyru vandeniu. Mėgsta Mėnulio šviežią jaunatį. Kai nenešiojate, laikyti galite šalia šventų paveikslų ar savo altorėlyje. Jis to vertas.  

  VISOS PREKĖS SU MORGANITU