Prekių katalogas

DEIMANTAS

 • Pavadinimas kilęs iš graikų k. žodžio “adamas”, kas reiškia “nenugalimasis”. Hildegard’a von Bingen rašo, jog jis stipresnis už velnio jėgą, todėl “velnias bijo jo ir dieną, ir naktį”. Viduramžiais deimantas simbolizavo stiprybę, drąsą ir nepažeidžiamumą. Jis įspėdavo apie pavojus ir skatino jį nešiojantį tapti kilnesniu. Yra žinoma daugybė istorijų apie nesąžiningai įgytus deimantus, kurie atnešdavo didžiules nelaimes. Medicinoje jis buvo naudojamas jau 2000 m. prieš Kristų.

  Deimantas - tai dorybės, tyrumo ir dvasinio aiškumo simbolis. Jis saugo nuo tamsos jėgų ir padeda jas įveikti. Taip pat padeda įveikti ir gyvenimo egzaminus, kurių pagalba, mes tampame doresniais, kilnesniais, įžvelgti savo gyvenimo situaciją, likti ištikimam sau pačiam, stiprina teisingumo jausmą, objektyvumą.

  Nepripažįsta išlygų ir tingumo, stipriai baudžia nesąžiningus ir negarbingus (tiesa, tokiems pirminiai ženklai paprastai pasiunčiami, bet jei jie buvo nesuprasti, seka atsiskaitymas). Jis padeda įžvelgti mūsų mąstymo ir elgesio pasekmes, skatina logiką, integruoja naujus įspūdžius į buvusį patyrimą. Padeda kontroliuoti jausmus ir nuotaikas, priimti aiškius sprendimus, įžvelgti kliūtis, jų priežastis ir jas įveikti.

  Deimantas skatina dvasinę evoliuciją ir padeda skleisti norą augti ir kitiems.

  Tinka visoms čakroms, puikiai valo aurą, meridianus. Pašalina 7 čakros blokadas, sustiprindamas ryšį su šaltiniu.

  Medituoti su deimantu gali tik labai patyrę žmonės (ypač dėti ant trečios akies), nes jo energija tūkstančius kartų stipresnė už, pavyzdžiui, kalnų krištolo energiją.

  Partnerystės ryšiuose (jei jį nešios abu sutuoktiniai) suteiks supratimą, toleranciją, abipusę meilę ir ištikimybę, skatins ilgaamžiškumą ir gerbūvį. Tokiems ryšiams svetimas pavyduliavimas, nepasitikėjimas ir apgaulė.

  Jei jį nešios žmogus, nedirbantis su savimi, jame gali sustiprėti egoizmas, pasipūtimas, teisuolio kompleksas, kietumas, nesiskaitymas su kitais, noras nugalėti bet kokia kaina ir nemokėjimas pralaimėti.

  Deimantas ramina nervų sistemą, atpalaiduoja raumenis, naudojamas gydant visą spektrą smegenų ligų, kvėpavimo takų, odos, kepenų, inkstų, kiaušinėlių, skrandžio ligas. Jo eliksyras rytais tirpdo inkstų ir pūslės akmenis, tvarko trombozes. Jį gali gerti paralyžuoti ir sergantys leukemija. Teigiama, jog jis gydo ir sifilį.

  Deimantas skatina viso organizmo valymo procesus, nes jis tiesiog ištraukia iš fizinio kūno toksinus, išstumdamas juos į subtiliuosius kūnus, kur jie toliau turi būti transformuojami. Būtent todėl tie procesai turi vykti ne tik fiziškai, bet ir sieloje. Tik tada poveikis bus pilnas. Tad deimantas reikalauja darbo su savimi.

  Nešiojamas ant laimingos rankos bevardžio piršto aukse.

  Valomas po tekančiu vandeniu, po ko gali būti pakraunamas tekančioje saulėje arba piramidėje. Deimantas - tai gryna energija, tad jo galima ir nevalyti - jis valosi pats.

  P.S.

  1. Deimantą gali nešioti tik stiprūs, teisingi, sąžiningi, atsakingi, dvasiškai švarūs, dirbantys su savimi žmonės.
  2. Tamsiu keliu einantys bus demaskuoti ir susilauks teisėto atpildo.
  3. Vogtas deimantas neša nelaimes jį pavogusiam, jo giminei iki ketvirtos kartos ir jį nešiojančiam, bei jo giminei.
  4. Kadangi jis spinduliuoja stiprią energiją, silpnas žmogus gali jos neatlaikyti, nebent deimantas bus "išsijungęs"
  5. Jį reikia prisipratinti iš lėto. Kartais tai gali trukti iki 9 metų. Stipriems jis ima veikti iš karto.
  6. Pragaištingas deimantas - su tamsiomis dėmelėmis.  

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.