Laba diena,
Labai dėkoju už nuostabiai tikusius vėrinį ir apyrankę, abu gražiai žiūrisi.
Su dėkingumu,
Rūta Rušinskienė
Rūta
Dėkoju už greitą pristatymą.
Geriausios sėkmės
Kęstutis
Siuntinuką gavau. Mėnulio akmeniu esu sužavėta !!! :)
Sėkmės Jums!
Skaidra
Visi atsiliepimai