Prekių katalogas

LEPIDOLITAS

 •    

   
  Drūza ar plokštelė pastatyta prieš kompiuterį ar televizorių yra labai naudinga, nes ji absorbuoja elektromagnetines bangas, kurias skleidžia šie prietaisai. Jis taip pat yra tinkamas žmonėms, kurie užsiima įvairia dvasine praktika, ritualais, nes lepidolitas neša darną ir išlaisvina iš minčių ir emocijų painiavos, padeda gauti ir suprasti informaciją, siunčiamą iš aukščiausių lygmenų. Jis aktyvina ir išlaisvina nuo blogos energijos, širdies, gerklės, trečiosios akies ir karūnos čakras. Lepidolitas aktyvina minčių, emocijų, jausmų ir ketinimų darną, padeda gyvenimui tekėti nauja vaga.  
   
  Jis mažina stresą ir depresiją, padeda tada, kai kamuoja įkyrios mintys, liūdesys, kai esate nusilpę, pervargę ir kankina nemiga. Lepidolitas yra vienas iš geriausių akmenų, skirtų nuotaikos stabilizavimui. Jame yra gausu ličio, kuris taip pat naudojamas psichotropinių antinerimo vaistų gamyboje. Lepidolitas suteikia ramybės pojūtį streso ir chaoso metu, padeda subalansuoti protą ir dvasią, ypač kai reikia atvėsinti įsiaudrinusias emocijas. Jis ypač naudingas norintiesiems įveikti įvairas priklausomybes emociniu ir mentaliniu lygmeniu. Šis mineralas išlaisvina iš žalingų įpročių ir įvairių nepasitenkinimų, gali padėti sergantiems anoreksija.
   
  Lepidolitas labai tinka pereinamuoju laikotarpiu, nes padeda tvarkyti senas psichologines problemas, elgesio modelius, manieras bei paskatina pokyčius ir įvairovę. Jis skatina savarankiškumą, nepriklausomybę ir padeda pasiekti tikslą be išorinio pasaulio pagalbos.
   
  Lepidolitas stimuliuoja intelektą ir analitines savybes, padeda pasiekti objektyvią galią ir koncentraciją. Jis moko priimti greitus sprendimus ir sutelkti dėmesį į tai, kas yra svarbiausia, atsijoti pašalinius trukdžius, natūraliai sustiprinti autoritetą ir įtakingumą. Jis labai švelniai ir gerai gydo gilumines emocijas, malšina emocinį stresą, išlaisvina iš nežinomų baimių, palengvina miegą, ypač, kai kankina košmarai.
  Lepidolitas padeda mums geriau suvokti, kas mes esame ir kokie yra mūsų tikrieji norai. Jis padeda blaiviai viską apsvarstyti ir pamatyti, kaip galima susikurti tvarią laimę ir visas iš jos išplaukiančias galimybes. 
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Lepidolitas išlaisvina energiją konkrečioje vietoje: jį reikia dėti ant problemiškų kūno vietų. Padeda sergant alergija, epiliepsija, Alzheimerio liga, kai kamuoja sąnarių skausmai, išalgija (sėdmens nervo skausmai), meno pauzė, stiprina imuninę sistemą, DNR, generuoja negatyvius jonus, detoksikuoja odą ir jungiamąjį audinį, saugo nuo kompiuterinio streso ir padeda žmonėms, kurie serga uždarų patalpų sindromu.
   
  Čakra. VII.

  VISOS PREKĖS SU LEPIDOLITU