Prekių katalogas

PIRITAS

 •       
   
  Piritas yra puikus apsaugos akmuo - skydas nuo bet kokio pobūdžio, vadinasi, tiek fizinės, tiek psichinės, tiek mentalinės neigiamos energijos. Jis sugeba puikiai neutralizuoti negatyvą, saugo nuo įvairaus pobūdžio teršalų, net nuo infekcinių susirigimų. Kai iškyla grėsmė, esame pervargę ar šiaip gresia pavojus, piritas apsaugo subtilųjį ir fizinį kūną, tarsi skraiste apgaubdamas savo energija. 
   
  Piritas yra labai pozityvus akmuo. Jis padeda nugalėti inerciją ir nepilnavertiškumo jausmą. Piritas išlaisvina iš paviršutiniškumo, lengviau atskleidžia vidinius gebėjimus, skatina naujų idėjų antplūdį. Jis padeda atrasti talentus, kurių kartais nė neįtariame turį, nugali nepasitikėjimą savimi. Skatina kūrybingumą, magnetizmą, savo vidinio potencialo pažinimą ir panaudojimą.
   
  Jis skatina pasitikėjimą savimi ir padeda pakelti savo vertę. Jis tinkamas žmogui, kuris savyje jaučia nepilnavertiškumo jausmą dėl žemesnės socialinės padėties, prastesnių pareigų ir t.t. 
   
  Piritas išplečia gebėjimus mentaliniu lygmeniu, balansuoja instinktus ir intuiciją, kūrybą ir analizę. Piritas padeda, kai kankina melancholija ir gili neviltis, padidina energiją ir padeda įveikti nuovargį. Šis akmuo išlaisvina aurą ir fizinį kūną iš blogos energijos. Atveria kanalus universaliajai energijai patekti į tas vietas, kur ji reikalinga. Viena pagrindinių jo temų - gyvybingumas. Jo funkcija šioje temoje - sustiprinti eterinį kūną ir taip sustiprinti visą organizmo gyvybinį potencialą ir visokeriopą atsparumą. Pirito energijos galia idealiai pagerina sveikatą ir gyvenimą, padeda išspręsti problemas ir surasti jų priežastis. Tai puikus akmuo pagalbininkas žmonėms, kurie patiria emocinį ir energetinį pervargimą, nervinį išsekimą ar stresą. Naudingas praradus norą gyventi.
   
  Piritas naudingas, kai planuojame svarbius reikalus, sudarinėjame ateities planus, sprendžiame įvairaus pobūdžio situacijas, nes šis akmuo padeda matyti ne tik pozityviąją, bet ir negatyviąją pusę ir moko diplomatijos. Sąmoningą ir ryžtingą žmogų veda į sėkmę taip, kaip tas žmogus sėkmę įsivaizduoja. Piritas pritraukia koncentruotos minties - noro realizaciją. Šis mineralas skatina protinius sugebėjimus, greitą supratimą, dalykiškumą, konkretumą, tvarkingumą, nuoseklumą, racionalumą, ryžtingus sprendimus net ten, kur vis buvo atidėliojama. Stiprina atmintį, šluote išluoja abejones.
   
  Piritas atveria savęs pažinimą, aiškiai pamatant gerąsias ir blogąsias savybes. Atveria tai, kas buvo užslėpta, suteikia galimybę atvirumui ir garbingumui. Padeda suvokti situacijos ar ligos priežastį ir skatina kitimą.
   
  Mineralas suteikia žaismingumo, sveikos rizikos, novatoriškumo, ryžtingumo, drąsos, valios veikti ir apginti savo poziciją. Skatina objektyvumą sau ir kitiems.
   
  Piritas yra labai naudingas akmuo žmonėms, kurie savo darbe susiduria su kitų žmonių neigiamos energijos apraiškomis: gyduoliai, gydytojai (ypač onkologai ir enfekcinių ligų specialistai), psichiatrai, masažistai. Ypač šiuo atveju tinka piritizuotas amonitas arba piritas su šerlu (juoduoju turmalinu).
   
  Taip pat piritas labai patartinas žmonėms, kurie dirba scenoje, televizijoje, yra fotografuojami ar kitaip eina į viešumą (amuletas - pritizuotas amonitas). Nešioti reiktų darbo metu.
   
  Piritas yra idealus mineralas meditacijoms, skirtoms savo psichinės ir fizinės energijos sustiprinimui bei apsivalymui. Stiprina maldą ir jos poveikį, giluminį dvasios ir materijos santykio suvokimą.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Piritas ypač veiksmingai gydo nuo plaučių, bronchų, gerklės ligų, astmos, tonzilito, plaučių uždegimo, padeda kraujui geriau apsirūpinti deguonimi, karščiuojant mažina temperatūrą. Jei užmigti neleidžia suerzintas arba perpildytas skrandis, pasidėkite pirito akmenį prie lovos arba po pagalve, o ateityje venkite sočios vakarienės ir neigiamų emocijų. Piritas pagerina smegenų kraujotaką, gerina atmintį, kraujo apytakos, virškinimo, kvėpavimo sistemos funkcijas. Neutralizuoja toksinus, veikia kaulų sistemą, ląstelinio audinio formavimąsi, DNR, meridijanus. 
   
  Čakra. VII. Ypač naudingas III čakrai. Puikiai stiprina išsekusią I čakrą ir atgaivina V čakrą. Piritas - pajėgiausias eterinio kūno, atsakingo už fizinio kūno sveikatą ir visokeriopą atsparumą įtakoms, akmuo. Taip pat veikia astralinį, stiprina mentalinį ir savaip veikia kauzalinį kūnus.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu, šerlu (juoduoju turmalinu).
   
  Valymas: išvalyti piritą nėra lengva, nes nuo vandens jis gali rūdyti. Trumpai perleisti vandens srove galima, bet ilgai laikyti jame - nepatartina. Jei galite, iškaskite lauke duobutę ir įdėkite į ją piritą pilnaties naktį. Jei tokios galimybės nėra, palikite pilnaties naktį jį ant tamsaus lauko akmens ant lango rytų ar vakarų pusėje. Kitą naktį dėkite ant ametisto, o dar kitą - ant kalnų krištolo drūzos. Lauko akmenį vėliau išneškite į lauką ir palikite nors trims dienoms. Valyti kas pilnatį arba tada, kai akmuo priėmė į save daug negatyvo.

  VISOS PREKĖS SU PIRITU