Prekių katalogas

Sardoniksas

 • Tai juodai (rudai) – baltai – raudonai sluoksniuotas chalcedoninis oniksas.
  Daugelis tyrėjų sutaria, kad jis skatina ilgaamžiškumą, puikią sveikatą ir santuokinę laimę, saugo nuo melo ir išdavysčių. P. Globa vadina jį religijos, ideologijos, informacijos ir mokslo akmeniu, galinčiu pergalėti laiką, pratęsiant gyvenimo trukmę ir atsijauninant. Teigia, jog jis saugo žmogų kelionėse, išlaisvina iš ateities baimių.
  Jis itin tinka jautriems, pažeidžiamiems žmonėms, kurie stokoja iš akmens plūstančio pasitikėjimo ir tvirtumo. Ramina pyktį, kerštą, pavydą, padeda valdytis, neužspaudžiant vidinio negatyvumo savyje, o kažkuriuo momentu sugebant pamatyti save iš šalies. Ramina konkurencijos baimę, fanatizmą bei užsispyrimą, padeda geriau suprasti gyvūnų pasaulį.
  Tiek vyrai, tiek moterys, turį realizuoti save materialioje erdvėje ir vidutiniškai besikoncentruoją į dvasią, gali nešioti jį kaip sėkmės, gerbūvio, savitarpio supratimo ir sveikatos amuletą.
  Patartinas nesugebantiems atleisti, ypač moterims, kurios vis užsiaugina gimdoje miomas ar cistas arba kenčia aborto pasekmes.
  Itin naudingas užsiimantiems įvairiomis tantrinėmis praktikomis bei ieškantiems subtilesnių psichinės energijos įvaldymo būdų.  

  Kartu su kitomis metodikomis (šamanistinėmis ar egiptietiškomis) sardoniksas gali būti įjungtas į atsijauninimo praktikas, atliekamas per pačią pilnatį (pilnaties ritualai). Tam tikslui moterys vėliau gali nešioti jį kartu su pieniškuoju mėnulio akmeniu ant kaklo. Tinka veido masažui. Galima gerti eliksyrą.

  Stiprina odą, kraujagysles, harmonizuoja endokrininę sistemą, skatina išskyrimo funkciją, gerina klausą, regą. M. Giengeris siūlo naudoti jį (gerti eliksyrą ir nešioti) sergant glaukoma, akies kraujagyslių bei matymo centro sutrikimais (dėti ant akių), esant blužnies ar duriantiems šono skausmams (dėti ant kairės pusės ir gerti eliksyrą), sergant virškinimo, žarnyno floros sutrikimais bei organizmui nesugebant pasisavinti iš maisto naudingas medžiagas, esant vėlyvoms infekcijos ar medikamentų vartojimo pasekmėms. Jis siūlo nešioti jo apyrankes, kai skauda sąnariai. Ypač patartinas blužnies ir kasos meridiano veikimo laiku, t. y., 10.00 – 11. 00 val.

  Nešiojamas sidabre ant bevardžio p. reikalingos rankos arba pakabutyje. Gydymui ypač naudingos apyrankės.
  Panaudojus gydymui, nuprausti tuoj pat. Pakrovimui itin tinka Mėnulio pilnatis. 

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.