Prekių katalogas

NEFRITAS

 •    

   

  Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis saugo nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Taip pat suteikia vidinį saugumą ir taiką, kūrybingumą, pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, sugebėjimą išlaukti, sugebėjimą skaityti Dievo ir gamtos ženklus. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje. Skatina suvokti Žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą. 
   
  Tinkamas akmuo ieškantiems gyvenimo prasmės, tiems kurie nori, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu. Nefritas - evoliucijos variklis, mūsų elgsenos barometras. Būdamas šalia beviltiškai užsispyrusio, nuolat kartojančio tas pačias klaidas, nenorinčio pasikeisti, tobulėti, priimti ryžtingo sprendimo žmogaus nefritas tamsėja. Tai galingos energetikos akmuo, galintis sperduoti žmogui savo galią ir išvesti jį iš gyvenimo akligatvio, jei jis to vertas. Jei norite išplėsti savo sąmoningumą, siekti žinių, dvasiškai tobulėti - nefritas taps jūsų geriausiu draugu.
   
  Saugo nuo nuovargio, nesėkmių ir pailgina gyvenimą. Skatina prasmingą bendravimą, tačiau nutraukia beprasmį. Jei žmogus produktyviai naudoja savo laiką, nefritas atveria naujus šansus sėkmei, atveda panašių pažiūrų žmones arba grąžina senus gerus draugus.
   
  Ramina įtampą, susirūpinimą, padeda iškrauti stiprias emocijas, mažina vidinę agresiją, pavydo, keršto jausmus.
   
  Nefritas stiprina gyvybinės energijos tėkmę. Senovėje nefritas vadintas “gyvybės akmeniu”. Talismanai stiprino ir palaikė gyvybines jėgas, saugojo nuo ligų, anapusinio pasaulio išpuolių, garantavo ilgaamžiškumą.
   
  Šis akmuo saugo šeimą nuo barnių, nesusikalbėjimo, padeda pasiekti laimę ir darną.
   
  Tinkamas akmuo masažams.
   
  Poveikis kūnui/Gydomiosios savybės. Nefritas padeda sergant inkstų ligomis, įvairiapusiškai dirba su jais, ramina uždegimus, padeda išvengti akmenų arba šalina tuos, kurie jau yra. Gerina medžiagų apykaitą, padeda sergant skrandžio ligomis, astma. Šalina toksinus iš organizmo, reguliuoja adrenalino kiekį, balansuoja kūno fliuidus, vandens, druskų, rūgščių kiekį, šarmingumą, gydančiai veikia ląstelių ir griaučių veiklą, skatina vaisingumą, padeda gimdymo metu, kai kamuoja klubų ir šlaunų problemos. Taip pat gydo šlaipimo pūslę: sužadina antinksčių veiklą. Nešiojant nefrito auskarus nebaisūs migrenos priepoliai, pagerėja rega. Apskritai nefritas skatina atsparumą ligoms.
   
  Čakra. I, II, III, IV, kartais V. Stiprina fizinį, eterinį, ramina astralinį kūnus, normalizuodamas energijos tekėjimą jais.
   

  VISOS PREKĖS SU NEFRITU