Prekių katalogas

CIRKONAS

 •       

  Tai vienas iš šv. Hildegardos von Bingen aprašytų akmenų.
  Vedinėje astrologijoje priskiriamas Rahu.

  Tema – tvirtumas. Funkcija – aktyvus prasmingų tikslų siekimas.
  Tai labai gilus savo potencialu akmuo, todėl įvairūs mineralų poveikio tyrėjai jį aiškina skirtingai.

  Tai akmuo tų, kurie visuose dalykuose, ką jie bedarytų, siekia įžvelgti prasmę. Tai pasaulio statytojo akmuo, todėl neveltui masonai savu laiku buvo išsirinkę jį savo akmeniu. Pamatais cirkono statomam mūrui privalo būti amžinosios vertybės. Tik ant jų jis padeda statyti. Jei statytojas šių vertybių nesupranta arba jų nesilaiko, cirkonas laiko jį nevertu savo pagalbos, todėl šalutiniai veiksniai gali būti lemtingi ir triuškinantys.

  Tai bundančios arba jau pabudusios sielos akmuo. Tik toks žmogus ima nutuokti savo tikslus ir paskirtį ir siekia tai vykdyti. Jis nepadeda rasti kelio. Jo šeimininkas turi jau tą kelią žinoti. Todėl geriau jis tinka po antrojo Rahu grįžimo, t.y., nuo 37 metų. Tai akmuo tų, kurie gyvena intensyvų, prasmingą ir sąmoningą gyvenimą, aukojamą vardan kitų. Tai profesionalų savoje srityje akmuo.

  Tokius žmones jis veda, saugo, pritraukia reikalingus žmones, pinigus, padeda įveikti iššūkius ir išbandymus. Suteikia racionalumo, sumišusio su vidiniu žinojimu, logikos, sugebėjimą išskaičiuoti –numatyti reikalo eigą ir baigtį. Skatina analitinį mąstymą, neišleidžiant iš akių prasmės ir pagrindinio tikslo, tačiau kartu lengvai reaguojant į pokyčius ir persiorientuojant pokyčiuose. Naudingas tiems, kurie užsiima slaptais, bet visuomeniškai naudingais dalykais. Sakralinių mokymų tyrinėtojams suteikia platesnę įžvalgą,  koncentruotą minties jėgą, esmės matymą. Padeda dirbti su minčių formomis. Net šie visi žmonės neturėtų šio stipraus akmens nešioti pastoviai.

  Tai nėra kasdieniškas akmuo. Todėl netinka nešioti tiems, kurie ieško paprastos žmogiškos laimės ir sėkmės, nes gali ją sugriauti. Netinka jis ir svajotojui, kuris dar tik svajoja apie būsimus darbus, nes gali tokiam paveikti psichiką. Netinka jis savo energijos nepažįstančiam ir todėl savo paskirties nežinančiam, nes gali perkelti vidinę sujauktį į išorinį gyvenimą dar ryškiau nei anksčiau.

  Fiziniame lygmenyje: sužadina kepenis, valo tulžį, stiprina kaulus, ramina skausmą, traukulius.
  Mineralų terapijoje dedamas ant kūno ne ilgiau 30 min. Tinka III, V čakroms. Ant VI –suaktyvina smegenų veiklą, stiprina koncentraciją (ne ilgiau 15 min.)
  Stiprina ir valo eterinį bei mentalinį, valo astralinį, veikia kauzalinį kūnus.

  Nešiojamas ant bevardžio (bendrinė situacija), rodomojo (profesionalams) arba ant didžiojo (sakralinių mokymų atstovams) p. reikiamos rankos (tik tiems, kurie galėtų į jį pretenduoti).
  Visi kiti gali naudoti jį meditacijose, kad sustiprinti valią, ryžtą, tvirtumą. Naudinga pasiimti ten, kur reikalinga itin stipri apsauga.

  Derinti su kitais akmenimis nereikėtų.
  Pakraunamas pilnatyje, ypač, kai Mėnulis Ožiaragyje.