Prekių katalogas

SAULĖS AKMUO (AVANTIURININIS LAUKO ŠPATAS)

 •       

   Labiausiai šis akmuo susijęs su savirealizacija. Tačiau tik tuo atveju, kai žmogus aiškiai žino save ir savo veiklos kryptį, kuris žino ko siekia, ką daro, jo siekiai yra ne savanaudiški ir kilnūs.

  Jei žmogus dar nežino, ko imtis, geriau nešioti kitus akmenis, pavyzdžiui geltonąjį kalcitą, kuris padeda suprasti savo savirealizacijos kryptį. Dar kitas savirealizacijos akmuo būtų citrinas.

  Saulės akmuo skatina gyvybinę energiją, savarankiškumą, individualumą, stiprina pasitikėjimą ir savęs vertinimo jausmą, suteikia galių optimistiškiau žvelgti į supančias problemas, įvertinti praėjusį gyvenimo etapą ir, padarius išvadas, toliau keliauti naujų perspektyvų, naujų siekių bei darbų link.

  Šis akmuo skatina idėjiškumą, pilietinį aktyvumą, kūrybingumą, aktyvų žaismingumą, vidinę laisvę, negatyvo transformaciją. Padeda tikėti savo sėkme ir vedimu.

  Saulės akmuo suteikia originalumo, padeda nebijoti suklysti ir rizikuoti, skatina optimistinį požiūrį ir siekį veikti, drąsą, ryžtą, tikslingumą.

  Ramina esant stresinėse situacijose, depresijoje, padeda nugalėti baimes. Sudėtingų situacijų metu padeda padeda išvengti pykčio, neapykantos protrūkių, padeda išlaikyti pusiausvyrą ir blaivų protą. Suteikia džiaugsmo, geros nuotaikos, pasitikėjimo savimi. Harmonizuoja ryšį su gamta ir Kūrėju.

  Įkūrus savo įmonę ar verslą tinkamas nešioti sėkmei pritraukti.

  Publikos žmonėms suteikia idealią apsaugą, traukia kitų dėmesį, populiarumą, šlovę. Sustiprina charizmą tų, kurie ją turi.

  Saulės akmuo atneša gausą ir sėkmę, savitumą ir mokėjimą nugalėti.

  Tai vienas iš akmenų, skatinančių vaisingumą.

  Poveikis kūnui. Harmonizuoja bendrą visų organų veiklą, sužadina savigydos jėgas, skatina vegetatyvinę nervų sistemą. Ramina spaudimą skrandyje ir jo auglius. Padeda gydyti chronišką gerklės uždegimą, opas, piktžaizdes, nugaros, stuburo, kojų pėdų negalavimus. Apsaugo nuo psichinių atakų. Saulės akmuo padeda nuo nuovargio, atsiradusio dėl pastovaus neišsimiegojimo, periodais, esant miego sutrikimams (tiek nemigos, tiek ištisinio miego norėjimo).

  Čakra. Tinka bet kuriai neaktyviai čakrai suaktyvinti, ypač III, V ir VI čakroms.

  Derinimas. Su labradoritu.

  P.S. Savybės galioja tik tam tikram Saulės akmeniui. Rinkoje gausu dirbinių su netikru Saulės akmeniu, todėl reikia būti ypač atidiems.

   

  PREKĖS SU SAULĖS AKMENIU