Prekių katalogas

CELESTINAS

 •        

  Celstinas padeda pajusti subtiliųjų pasaulių vibracijas, susilieti su aukščiausiuoju “Aš”, pasiekti dvasinę laisvę ir pilnatvę. Šis mineralas yra “šviesios vilties” arba “geros fortūnos fėja”. Celestinas sužadina prasmingą meilę, pagarbą, harmoniją ir padeda užsiimti tais darbais, kurie yra mums malonūs ir prasmingi. Celestinas stiprina intuiciją, išmintį, išlaisvina protą iš nereikalingų minčių ir chaoso, padeda gauti ir suprasti informaciją iš Angelų karalystės. Senovėje buvo manoma, kad ypač veiksmingu jis tampa tada, kai yra dovanojamas.

  Celstinas - puikus mineralas, skatinantis protinį aktyvumą. Jo padedami galite analizuoti, svarstyti ir rasti teisingiausias išeitis iš susidariusios situacijos. Jis padeda suprasti ar teisingai pasirinkote veiklą, ar pakankamai kvalifikuotai tai darote, ar dedate visas pastangas, gal reikia pasisemti žinių, kad gyventumėte be rūpesčių.

  Celstinas sustiprina ir išsryškina geriausius chrakterio bruožus. Jis padeda siekti ne tik materialinių gėrybių gausos, bet ieškoti ir rasti savyje dvasingumo ir dieviškumo pradus.

  Šis mineralas skatina skleisti šviesą ir meilę, gerina iškalbą, padeda bendrauti su savimi ir supančiais pasauliais. Tiems, kuriems yra sunku bendrauti, aiškiai reikšti mintis skaitant paskaitą, atsakinėjant išmoktą pamoką, sudarinėjant verslo sandorius, celestinas be didelių sunkumų padės susidoroti su šiomis ar panašiomis situacijomis. Ne veltui šis akmuo yra vadinamas “istorijų pasakotoju”.

  Celestinas skatina individualumą, pedantiškumą, pastovų judėjimą siekiant saviraiškos.

  Tai ir puikus gydomasis akmuo, padedantis išsilaisvinti iš baimių, pykčio, kančios, nepasitikėjimo, harmonizuojantis In ir Jan energijas, išvalantis ir suderinantis visų energetinių centrų darbą, padedantis apvalyti patalpas, kuriose gyvenate ir dirbate, tokiu būdu santykiams suteikiantis daugiau meilės, šilumos ir ištikimybės.

  Poveikis kūnui. Celestinas tinkamas gydant regėjimo, klausos, protinės funkcijos sutrikimus, virškinamąjį traktą, žarnyną. Jis padeda atpalaiduoti kūno raumenis, šalina toksinus iš organizmo. Tinkamas akmuo pooperacinius periodu, padedantis žaizdoms užgyti lygiai ir be randų. Taip pat padeda normalizuoti mentsruacinį ciklą, malšina skausmus (geriamas celestino vanduo). Esant gyvenime seksualinėms problemoms, taip pat patartina gerti celestino vandenį, tokiu būdu atstatoma harmonija ir pusiausvyra.

  Čakra. V, VI.