Prekių katalogas

ROŽINIS KVARCAS

 •   

   
  Rožinis kvarcas - tai meilės, švelnumo ir vidinės ramybės akmuo. Šio mineralo energiją galima prilyginti šilkui. Ji žmogų veikia nepaprastai švelniai ir atpalaiduojančiai. Atneša tarpusavio santykiams ramybę, taiką, harmoniją. Šio mineralo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumus muzikai ir literatūrai, nes išlaisvina užblokuotą vaizduotę.
   
  Tuo pat metu rožinis kvarcas yra galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo, ypač naudingas tada, kai perdėtas drovumas ar nepasitikėjimas trukdo asmenybei tobulėti. Dažnai rožinis kvarcas vadinamas “meilės sau” akmeniu. Sena tiesa: kol nepamilsi savęs, ir kiti nemylės. 
   
  Daugelis žmonių per savo gyvenimą patiria įvairaus pobūdžio mažų ar didelių krizių. Retai kuris žmogus galėtų pasakyti, kad gyvenimas eina sklandžiai - vienus ištinka dvasinė krizė, kitiems sutrinka sveikata, treti patiria finansinių sunkumų ar “persitempia” darbe. Žodžiu, tikrai nėra naujiena išgirsti posakį: ”Pavargau nuo gyvenimo”. Ir tada dažnai nebematome jokios prasmės gyventi ir džiaugtis gyvenimu, o juo labiau mylėti. Taip įvairiais gyvenimo periodais būna daugeliui žmonių. Šioms situacijoms sušvelninti arba tiesiog jas išgyvendinti gali padėti rožinis kvarcas. Pirmiausia, šis mineralas padeda atpalaiduoti negatyvias mintis, savigraužą, nes tuo mes nieko nepasieksime. Akmuo padeda pažvelgti į save kitomis akimis. Mineralas sugrąžina švelnumą ir meilę į mūsų širdis, sustiprina meilę sau ir aplinkiniams. Jis tarsi sako: “Pripažink save, priimk save ir pasidžiauk savo, kad ir nedideliais laimėjimais. Tik nuo tavęs priklauso tavo laimėjimų dydis, pamilk save ir džiaukis gyvenimu”.
   
  Daugelis meilę sau supranta kaip egoizmą, kai viksas be išlygų priklauso tik Man, bet tai yra netiesa. Tik žmogus, kuris myli save, pripažįsta save kaip asmenybę, gali suprasti ir užjausti kitus. Toks žmogus gali padėti jiems, gali dalytis meile - šilta ir malonia. Juk daugelis sutiksite su teiginiu, kad su “šiltu” ir maloniu žmogumi bendrauti yra daug maloniau nei su piktu ir bailiu. Meilė sau kyla iš susivokimo esant Siela, kuri maitinama didžiojo Kosminės Sąmonės kūno. Rožinis kvarcas padeda priimti save ir kitus tokius, kokie jie yra. Padeda pažadinti Meilės ir gydomąjį šaltinį savo viduje. 
   
  Rožinis kvarcas veikia visas čakras savo ramia, švelnia, bet ir stipria energetika. Žmonės intuityviai renkasi jį krizių ir chaotiškų situacijų metu, kai, liaudiškai sakant, “važiuoja stogas”, jis apsupa savininką stipriu energetiniu ramybės lauku, neleidžia prasiveržti pykčiui, padeda žmonėms geriau suprasti vienas kitą, susikaupti, įveikti bendravimo barjerus.
   
  Rožinis kvarcas labai naudingas tiems, kurie jaučiasi, jog yra neverti kitų meilės ar tiesiog jos bijo, nes mano jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais.
   
  Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu, harmonija. Skatina nuoširdumą, tarnystės suvokimą, jautrumą kitiems, gebėjimą atskirti, moko atleisti. Skatina atsivėrimą grožiui, kūrybai, gyvenimui ir meilei. Suteikia ramybę chaotinėse ir krizinėse situacijose. Padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikų kaitos, pykčio, įtampos. 
   
  Rožinis kvarcas balansuoja In ir Jan energijas, suderina visų energetinių centrų darbą, bet ypač veikia sakralinę, širdies ir trečiosios akies čakras. Subalansuoja fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį kūną. Jis puikiai gydo dvasines ir sielos žaizdas, padeda nugalėti savęs menkinimo, nepasitikėjimo savimi jausmą. Taip pat gerai gydo jausmus, ypač kai širdis yra “sužeista”.
   
  Rožinis kvarcas saugo nuo netikros meilės ir nuo netikrų draugų. Skatina poreikį tikrajai meilei ir ištikimybei. Naudojamas partnerystės santykiams tvarkyti, meilės magijai. Padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Tildo vienatvės pojūtį. Gyvenant ne savo šalyje, išblaško Tėvynės ilgesį.
   
  Norint dirbti su savo vidinėmis emocinėmis problemomis ir blokais galima praktikuoti meditaciją, kurios metu rožinį kvarcą reikia užsidėti ant širdies čakros arba pasiimti į laimingą ranką (moterims - kairė, vyrams - dešinė).
   
  Rožinis kvaracas puikiai tinka ir vaikams. Pagyvina jų kūrybiškumą ir fantaziją,  apsaugo nuo emocinių pakenkimų. Aptakų rožinio kvarco gabalėlį galima kabinti ir virš kūdikio lovelės, kad apgaubtų jį savo šilta, jaukia ir saugia energija ir taip padėtų lengviau integruotis į sunkią Žemės erdvę.
   
  Tai idealus miegamojo akmuo, kartu su chrizoprazu arba melsvuoju agatu suteiks ramų miegą, saugumo ir laimės pojūtį. Mineralas ramina ir atpalaiduoja aplinką, įlieja į ją švelnumo ir meilės vibracijų. Tai pat rožinio kvarcą galima padėti ir vaikų kambaryje.
   
  Apsaugo nuo įvairaus pobūdžio spinduliuotės. Dirbantiems su kompiuteriu patartina rožinio kvarco gabalą pasidėti prie monitoriaus arba pasikabinti ant kaklo. 
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Šalina iš organizmo toksinus, šlakus, neleidžia kauptis skysčiams, lygina raukšleles ir reguliuoja kūno svorį. Valo kraują, limfą, mažina agresyvumą, didina jausmingumą, stimuliuoja kraujo apytaką, cirkuliaciją. Reikalingas esant susiaurėjusioms kraujagyslėms, kraujo susirgimams, leukemijai. Padeda, kai kamuoja nemiga (tam patartina jį palaikyti 10-20 min. laimingoje rankoje arba užsidėti ant širdies čakros, po to pasidėti šalia lovos). Gerina lytinių organų ir inkstų darbą, skatina vaisingumą, harmonizuoja seksualinius poreikius.  Aktyvina širdies funkciją, antinksčių ir užkrūčio liauką, gerina plaučių ir brochų darbą. Rožinis kvarcas geras odos valytojas. Nudegus odai mažina skausmą, ištikus stresui lengvina streso padarinius. Taip pat padeda žmonėms, linkusiems alpti.
   
  Čakra. Širdies čakra (IV). Puikiai galima naudoti ir visoms kitoms blokuotoms čakroms apvalyti ir atverti. Ramina ir apvalo astralinį, atpalaiduoja mentalinį ir skatina atsiverti kauzalinį kūnus.
   
  Derinimas. Su žaliu kvarcu, ametistu, karneoliu, kalnų krištolu, chrizokola, chrizoprazu, žaliuoju fluoritu, mėnulio akmeniu, okeaninius agatu.

  VISOS PREKĖS SU ROŽINIU KVARCU