Prekių katalogas

MOQUI - MARBLES

 • Kiekviena Amerikos indėnų šeima turėjo ir tebeturi tokią porelę namuose, kad sergėtų jų namus nuo piktų jėgų ir netikrų draugų, jų paslaptis pasauliui išryškėjo tik po 1970 m. Iki tol ji buvo saugoma kaip lobis. Tai akmenys iš šventos vietos indėnų rezervatuose JAV vakaruose.

  Mokius reikia turėti poroje. Vyriškas akmuo yra NSO formos ir jo paviršius grubesnis, moteriškas - apvalesnis ir švelnesnis. Jie yra žymiai didesni už Boji. Skirtumas nuo Boji yra jų energijose: vyriškų mokių energija sukasi ratu į dešinę, o moteriškų - į kairę. Bendraudami su mokiais, glostydami juos Jūs pažadinate juos gyvenimui, pajaučiate jų širdį.

  Mokiai apvalo žmogaus aurą ir visą organizmą, atnaujina ląstelinius audinius. Žmogus, dirbdamas su mokiais, atjaunėja, bet žinios ir dvasia tampa brandesniais. Jie saugo nuo piktų jėgų, magijos, ugnies, žaibų, netikrų draugų. Šeimai suteikia laimę, vaisingumą ir gyvenimišką energiją. Tai puikūs informacijos akmenys tiems, kam reikia dirbti su ja. 

  Mokai padeda įgyti kūno, sielos ir dvasios vienovę, panaikina blokadas, suteikia daugiau šviesos ir gyvenimo džiaugsmo.
  Gydant vyriškas akmuo uždedamas ant sergančios vietos, o moteriškas - ant priešingos pusės.
  Mokiai padeda sutvarkyti čakras, kuriose jaučiamos problemos. Tam tikslui vienas iš jų arba abu dedami ant atitinkamos čakros.

  Suaktyvinti apytakoms, regeneruoti organizmui reiktų per dieną, apie 15-20 min. palaikyti juos laimingoje (vyrams - dešinė, moterims - kairė) arba vieną akmenuką vienoje, kitą - kitoje rankoje. Puikiai dirba kartu su meteoritais, moldavitais ir tektitais.

  Padeda atsistatyti kitiems akmenims.

  Juos būtina mylėti ir švelniai su jais elgtis, jei dieną jie buvo naudojami atskirai, tai vakarais reikia palikti abu kartu poroje.

  Mėgsta ryto žarą ir mėnulio pilnatį.

  Valomi sausu dantų šepetėliu.