Prekių katalogas

CHRIZOKOLA

 •       

   
  Chrizokola vadinama moterų drauge. Ji - vanduo, žiema, Mėnulis, pasyvumas, emocijos. Ne veltui Dievo motinos drabužiai paveiksluose ir ikonose tapomi tamsiai žydra spalva. Chrizokola spinduliuoja tikrai unikalią energiją, suteikia geraširdiškumo, labdarybės, gerumo, kantrybės ir gailestingumo, atveria žmogaus sielą ir padeda suvokti mumyse slypinčias dieviškas savybes.
   
  Jaunimui suteikia brandumo, saugo nuo lengvabūdiškumo. Vyrams padeda būti jautresniais, moterims – labiau išvystyti moteriškus aspektus: supratimą, užuojautą, motiniškumą.
   
  Chrizokola padeda priimti ir suprasti esamą gyvenimo situaciją, jos svarbą, siekti užsibrėžto tikslomaterialinės gerovės, pusiausvyros ir harmonijos. Chrizokola skatina būti veržliam ir ištvermingam, padeda valdyti emocijas, jausmus ir išgyvendinti irzlumą, bailumą, tingumą, ugdo gerumą, pakantumą, komunikabilumą. Svarbiausiais gyvenimo momentais  - pasirašant verslo sutartis, pradedant naują veiklą, sprendžiant ateities klausimus ar priimant svarbius sprendimus – chrizokola padeda išlikti neutraliam ir ramiam, išlaikyti „švarią galvą“ ir nepasiduoti emocijoms. Su chrizokola sprendimai bus apgalvoti, argumentuoti. 
   
  Chrizokola - tai taikos akmuo, sutaikantis širdį su protu, skatinantis veikti pasirinkta kryptimi. Padeda išsiskleisti asmenybei, atsikratyti šablonų ir mechaniškų reakcijų.
   
  Šis minerals padeda streso, įtampos metu, taip pat, kai neigiama situacija yra grėsmingai užsitęsusi. Chrizokola gelbsti ir išlaisvina nuo sielvarto, kančios, priešiškumo. Padeda kai esate išsekę ir pervargę. Išlygina emocijas, gydo emocines žaizdas ir įsišėlusius nervus, neutralizuoja liūdesį ir kaltės jausmą, mažina baimes, nervinę įtampą, ramina verksmingą prigimtį.
   
  Chrizokolos mineralas dar siejamas su ritmiškumu. Jis įvardijamas kaip materializuotas Žemės Motinos kvėpavimas. Akmuo suderina jį nešiojančiojo žmogaus vidinį ritmą su Žemės ir kosminiais ritmais.
   
  Namuose, darbe, biure chrizokolos drūza ar akmenys pašalina ir išvalo ne tik negatyvią energiją, bet ir negatyvius asmenis. Šis akmuo jonizuoja atmosferą, valo, stabilizuoja aplinką, suderina neigiamus jausmus santykiuose. Ant chrizokolos drūzos uždėjus skaidrų kalnų krištolo kristalą pagreitinsite norimus procesus.
   
  Tai puikus akmuo meditacijoms. Tai taip pat yra vienas iš įžeminančiųjų akmenų, todėl praverstų tiems, kurie "prarado žemę po kojomis" (dėti ant 1 ar 2 čakros). 
   
  Naudingas mineralas tiems, kurie atlieka kvėpavimo praktikas ar pratimus.
   
  Chrizokolą reikia saugoti nuo chemikalų, patartina neplauti vandenyje (gali skilti).
   
  Poveikis kūnui. Padeda gydyti gerklės, plaučių, kepenų, skydliaukės ligas, mažina kraujo spaudimą, reguliuoja insulino kiekį kraujyje, mažina kojų, rankų, nugaros, pilvo skausmus, padeda sergant infekciniais susirgimais, mažina karščiavimą, spazmus. Padeda sutrikus menstruacijoms (reguliuoja hormonų apytaką), sergant leukemija, astma, tuberkulioze, emfizema, gerina plaučių darbą. Gydo nudegimus, sužadina kasos darbą, stiprina imuninę sistemą, kepenis. Padeda nuo streso sukeltų virškinamojo trakto sutrikimų. Harmonizuoja nėštumo procesą ir pogimdyvines reakcijas. Puiki apsauga būsimai motinai ir vaikučiui.
   
  Čakra. Universlaus mineralas, tinkantis visoms čakroms (gali suaktyvinti visas čakras). Ramina mentalinį, stabilizuoja astralinį, stiprina eterinį ir fizinį kūnus.
   
  Derinimas. Su malachitu, lazuritu, turkiu.

  VISOS PREKĖS SU CHRIZOKOLA