Prekių katalogas

FUKSITAS SU RUBINU

 •   
   
  Fuksito ir rubino energijos kartu suteikia stiprią emocinę paramą ir savirefleksiją sunkiu gyvenimo periodu. Rubinas, siūlantis begalinę drąsą ir jėgą kartu su atpalaiduojančiomis ir maitinančiomis fuksito vibracijomis, yra jaučiamos iškart. Šis akmuo puikiai padeda gydyti emocinį kūną ir palengvina visą svorį, gyvenimo naštą, kurią žmogus patiria sudužus širdžiai ar dėl patiriamų gyvenimiškų sunkumų. 
   
  Rubinas suteikia jėgų ir pasitikėjimo savimi, su kuo žmonės kasdien susiduria. Todėl žmogus, nešiodamas fuksitą su rubinu, naujai įgyja pasitikėjimą, atgauna aistrą gyvenimui ir pradeda judėti į priekį savo gyvenimo keliu. Fuksitas palengvina energijos perdavimą iš kitų mineralų, leidžia sustiprinti poveikį, nesvarbu, koks akmuo būtų derinamas.
   
  Fuksitas su rubinu stipriai rezonuoja su Žemės energijomis ir savo vibracijomis atnaujina žmogaus gyvybinę jėgą. Šis akmuo padeda „įsišaknyti“ atgal į žemę, gydo ir atveria širdį, padeda jai sustiprėti. Tokiu būdu pradedama kalbėti ir bendrauti iš savo širdies, o ne iš viso kadaise buvusio toksiškumo.
   
  Fuksitas su rubinu stiprina ryšį su Dvasine realybe. Tai puikus meditacijų akmuo, kuris padeda perduoti pranešimus trečiąja akimi į širdį, kur juos galima geriau suprasti.
   

  VISOS PREKĖS SU FUKSITU IR RUBINU