Prekių katalogas

PERIDOTAS/CHRIZOLITAS

 •       

  Alyvuogės žalumo, gelsvai žalsvas akmuo, dar vadinamas olivinu-chrizolitu. Naujuose kristalų kataloguose žalesni akmenys vadinami peridotais, o geltonesni - chrizolitais

   
  Peridotas/chrizolitas/olivinas - dalykiškų žmonių akmuo. Senovėje tikėta, kad jis padeda užkariauti aplinkinių simpatijas, pasirūpina verslo ir darbų sėkme. Saugo šeimininką nuo gaisro ir vagysčių, todėl viduramžiais chrizolitą ypač vertino bankininkai ir pirkliai. Jis dovanoja ramius sapnus, poilsį, išvaiko nakties košmarus, gydo nuo mikčiojimo. Skatina aiškiaregystę, gerina darbingumą.
   
  Tai šiltos, švelnios ir draugiškos energijos mineralas, kuris padeda atskirti gėrį nuo blogio, padeda savo gyvenimą nugyventi išmintingai, siekiant materialinės ir dvasinės gausos. Ištikus bėdai, peridotas padeda nustoti save “ėsti” iš vidaus. Padeda “atsikelti”, nenukabinti nosies, atleisti sau už padarytas klaidas, toliau dirbti ir tikėti savo jėgomis, protu, sėkme. Peridotas ramina, gerina nuotaiką, mažina įniršį, pyktį, saugo mūsų fizinį bei dvasinį kūną nuo negatyvios energijos, su juo galima valyti čakras. Mineralas teigiamai veikia aplinką, ją harmonizuoja.
   
  Akmuo pašalina stresą, skatina asmenybės tobulėjimą, stimuliuoja protines galias, “pasukdamas” palankias progas padeda įsigyti turtą, išveja tingulį ir letargiją. Jis taip pat ramina užgautą žmogaus ego, kontroliuoja pyktį ir pavydą. Dar vadinamas išsilaisvinimo akmeniu, priverčiančiu atsikratyti nereikalingo praeities bagažo, leidžia suvokti, kad praeities klaidos ir netektys neturi užgožti dabartinio gyvenimo. 
   
  Legenda teigia, kad Šiaurės Žvaigždė suteikė šiam akmeniui savo galių, todėl jis tapo mūsų kelrode žvaigžde, padedančia atrasti savo vietą gyvenime.
   
  Mineralas tinkamas astrologams. Taip pat dar vadinamas teisininkų akmeniu, nes padeda išnarplioti supainiotus dalykus, laimėti bylas.
   
  Peridotas simbolizuoja vedybinę laimę.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Peridotas - puikus antitoksinis akmuo, valo organus ir liaukas nuo teršalų, tonizuoja organizmą, plaučius, blužnį ir žarnyną. Taip pat stimuliuoja medžiagų apykaitą, kepenų, tulžies pūslės veiklą. Padeda gimdymo metu - skatina gimdos susitraukimus ir gimdos kaklelio atsidarymą. Stiprina širdį, kaulus, nervų sistemą. Padeda išnaikinti karpas, išvengti egzemų ir išbėrimų. Jei sergate egzema, palaikykite keletą chrizolitų apie 12 val. stiklinėje alyvų aliejaus ar vandens. Rytais ir vakarais patapšnokite gauta ištrauka sergančias vietas (netrinti). 
   
  Čakra. III, IV.

  VISOS PREKĖS SU PERIDOTU/CHRIZOLITU