Prekių katalogas

SERPENTINAS

 • Dar kitaip jis vadinamas gyvatės akmeniu. Jau nuo seno tiek romėnai, tiek kiniečiai, tiek indai garbino jį kaip stiprų apsauginį akmenį, galintį nukreipti užkeikimus, ligas, piktų jėgų užmačias ir puolimus, gyvačių įkandimus ir burtus. Kinijoje ir Indijoje iš jo buvo gaminamos kulto priemonės, amuletai.

  Serpentiną gali nešioti tik labai stiprūs savo vidumi žmonės. Ne veltui jis kai kur vadinamas mineraliniu košmaru. Nemokančiam įvaldyti jo energijų, pritraukia išbandymus, pasireiškiančius kaip iškrypimas iš kelio (tada belieka elgtis priešingai). Stipriam žmogui padeda norus suderinti su galimybėmis, suteikia koncentracijos, tvirtumo, valios, pastumia prie tikslo. Jis padeda suvokti, jog sėkmė - ne tik materijoje (tiems, kas nenori to suvokti - parodo įvykiais). Naudojamas norint atsiriboti nuo kitų.

  Ezoterikoje serpentinas naudojamas dirbant su Kundalini energija. Jis atveria kelią Kundalini ir sumažina nepatogumus, kuriuos galima patirti neturint to akmens. Tam ir visų čakrų pravalymui dedamas ant 7 čakros (tik ne rusiškas). Kartu su chrizoprazu gali būti naudojamas širdies čakrai atverti. Tinka ir 2 čakrai.
  Serpentinas suaktyvina imuninę sistemą ir hormonų veiklą. Padeda gydant inkstų ir plaučių infekcijas (neleidžia  kauptis vandeniui plaučiuose), diabetą, valo kraują, saugo nuo apsinuodijimų, suaktyvina raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino gamybą, saugo širdį.

  Serpentino atmaina - sidabrinė akis padeda geriau formuoti mintis, panaikina psichosomatines blokadas, sielos kančias, skatina atsparumą prieš svetimas įtakas, ir ligas bei norą veikti. Atveria širdies centrą ir skatina laisvą energijos tekėjimą visais centrais.
  Padeda gydyti stiprius spaudžiančius galvos skausmus, ypač kaktoje ir priekinėje kaukolės dalyje, akių persitempimą.

  Jei išdrįstumėte jį nešioti, rėminkite į sidabrą. Žiedą reiktų nešioti ant didžiojo laimingos rankos piršto.
  Nestabilios psichikos žmonėms, jautrioms natūroms prie jo geriau nesiartinti.

  Prausiamas 1-2 kartus į mėnesį po tekančiu vandeniu ir pakraunamas silpnoje ryto ar vakaro saulėje arba ant kalnų krištolo drūzos.

  P.S. Primename, jog blogiui panaudota akmenų energija grįžta dvigubai ir jokie apsauginiai ritualai čia beverčiai (jie tik uždelsia grįžimą).

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.