Prekių katalogas

AMAZONITAS

 •  

   

  Amazonito tema - bendravimas. Jo potemė - prieštaravimų bendraujant įveikimas. Tai ramaus ir sąmoningo veiksmo akmuo. Padeda susikurti naują požiūrį į kitus žmones, ramina vidinių prieštaravimų ir susidvejinimo pojūtį, skatina savistabos ir savikontrolės svarbos pajautą.

  Padeda raminti mintis, koncetruotis priimant informaciją ar ją atrenkant. Akmuo ramina chroniškas depresijas, nerimą, impulsyvumą, ekstremalią emocijų kaitą. Amazonitas padeda išmokti priimti be streso nepatinkančias situacijas ir jas spęsti.

  Amazonitas yra ypatingai efektvus akmuo, skatinantis saviraišką, pasitikėjimą savimi ir komunikaciją. Jis stiprina dvasinį tobulėjimą, taip pat gebėjimą suvokti praeities patirtį bei pamokas.

  Amazonitas padeda pašalinti blogą energiją ir išsiaiškinti, kas neleidžia pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jam padedant išlaisvinsite giliai paslėptus gebėjimus ir talentus. Šis akmuo padrąsina asmenybę ryžtingiems veiksmams. Amazonitas neleis jums pasijusti nevykėliais, gyvenimo nuskriaustais žmonėmis. Jis įkvėps jus dideliems darbams, netgi paskatins keisti savo likimą. Amazonitas sustiprina pareigos, atsakomybės jausmą. Šis akmuo trasi sako: “Žmogau, būk atsakingas už savo gyvenimą”. Be to, amazonitas išlaiko nuotaikos pusiausvyrą, ištirpdo liūdesį, padeda labiau suvokti esamą situaciją bei labiau pasitikėti savo jėgomis ir Kūrėju.

  Amazonitas išlaiko pusiausvyrą tarp vyriškos ir moteriškos energijos, padeda palaikyti gerą sveikatą.

  Akmuo tinkamas naudoti kuriant tvirtus šeimos pamatus. Sužadina fizinį aktyvumą, veikia savitarpio santykius.

  Patartinas nešioti tiems, kurių nuotaikos ekstremaliai keičiasi, kurių gyvenime pilna dvilypių situacijų, verčiančių rinktis. Tinkamas akmuo akušerėms, akupresūros ir akupunktūros specialistams. Taip pat amazonitas tinkamas žmonėms, kurie užsiima sportu, šokiu.

  Šis akmuo yra gera apsauga nuo įvairių elektros prietaisų, mobiliųjų telefonų, mikrobangų krosnelių, kompiuterių ir kt. poveikio.

   

  Poveikis kūnui. Nervų sistemos, odos, kepenų, širdies, imuninės sistemos stiprinimas, gimdymo skatinimas, menstruacinių skausmų raminimas, labai tinka masažams. Reguliuoja medžiagų apykaitą, balansuoja kalcio trūkumą ar perteklių kūne, gerina kraujo apytaką, padeda sergant osteoporoze, kai genda dantys ar raumenis kausto mėšlungis.

  Čakra. Tinka visoms čakroms, ypač II, III, IV ir V. Stiprina eterinį ir stabilizuoja astralinį kūną.

  Derinimas. Su kalnų krištolu, žaliuoju kvarcu, pieniškuoju mėnulio akmeniu. 

  PREKĖS SU AMAZONITU