Prekių katalogas

HEMATITAS

 • Senovės egiptiečiai dėdavo hematitą mirusiems po pagalve, kad palengvinti kelią į amžinybę. Tuo tikslu iš jo buvo gaminami skarabėjai. Graikai garbino jį kaip dievų kraują, tekantį žemės gyslomis. Jis nuo antikos laikų dar vadinamas kraujo akmeniu, nes jį apdorodami akmens šlifuotojai išsitepa pirštus kraujo spalvos dulkėmis.

  Hematitas yra magų akmuo, saugantis juos nuo astralinių išpuolių, piktų dvasių, suteikiantis nežemiškos energijos, padedantis susisiekti su kitais pasauliais. Tuo tikslu hematitas ir sugilitas dedami ant trečios akies. Jis padeda išvengti neigiamų poveikių, juodosios magijos, net padeda esant blogoms planetų konsteliacijoms. Visa tai tvarkoma laikant hematitą ant 1 čakros.

  Jį gali nešioti tik labai stiprūs žmonės. Jiems jis padės būti dar labiau savarankiškesniais, paimti likimą į savo rankas, pažinti netikrus draugus, įveikti pyktį, lengviau išgyventi netektį, sustiprins valią, suteiks dar daugiau energijos ir drąsos. Jis sukurs apie Jus apsauginį lauką, gydys sielos žaizdas, suteiks daugiau gyvenimo džiaugsmo ir... spontaniškumo.

  Silpną arba negerą žmogų jis gali sunaikinti prišaukdamas įvykius, su kuriais susitvarkyti šis neįstengs, gali padėti sukurti dar didesnę karmą.

  Gydomosios savybės:
  Hematitas naudojamas sergant įvairioms kraujo ligomis (mažakraujystė, liaukemija, cirkuliacijos sutrikimai, kraujo indų susiaurėjimai, kamščiai ir t.t.). jo vanduo pagyvina apytaką, padidina geležies kiekį organizme, suteikia gyvybingumo.

  Jis padeda gydyti hormoninius sutrikimus, stabdo kraujavimą, stiprina plaučius, pūslę, reguliuoja kraujo spaudimą, įtakoja insktus, kraują valančiąsias funkcijas.
  Galai jį naudojo dar ir nuo akių vokų uždegimų bei galvos skausmų.
  Ypač jį būtų patartina naudoti pooperaciniame periode (laikyti ant subintuoto pjūvio) - randai lengviau ir gražiau sugyja.

  Jei nešiosite hematitą, rėminkite jį į sidabrą ir mūvėkite ant laimingos rankos (vyrams - dešinė, moterims - kairė) rodomojo piršto.
  Gygymui naudojamas gabaliukas.

  Hematito patartina neprausti vandeniu, nes jame yra daug geležies. Jis valomas sausoje jūros druskoje arba palaikomas per naktį kartu su kalnų krištolo gabaliukais

  VISOS PREKĖS SU HEMATITU