Prekių katalogas

AMETISTAS

 •    

  Daugelis senovės tautų ametistą laikė ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo. Graikai tikėjo, kad geriant iš ametisto taurės, negalima pasigerti ir nuodai neveikia.

  Budistų vienuoliai iš jo gamindavosi malas. Dar ir šiandien jis vadinamas vyskupų akmeniu, atstovaujančiu dvasinei valdžiai. Dabartiniuose ezoteriniuose ratuose jis laikomas dvasinės alchemijos akmeniu ir priskiriamas Pakylėtajam Mokytojui Sen Žermenui.

  Šiame laikotarpyje jis ypač reikalingas, kad apsaugotų nuo sąmonės vystymąsi stabdančių ir griaunančių programų, įdiegiamų per aukšto dažnio bangas bei naująsias praktikas ezoterikoje (tiksliau - egzoterikoje), kaip ir daugelyje perkrauto gyvenimo sferų. Todėl ametistą vertėtų vadinti šio ir kito dešimtmečio amuletu.

  Ametistas priklauso transformacijos temai. Jis yra vienas iš ramiausio poveikio mineralų joje. Nuo ametisto ši tema ima vystytis toliau, lygiai kaip meilės temą pradeda rožinis kvarcas.

  Ametisto potemė arba funkcija - minčių alchemija. Taigi jį galima vadinti idealiu minčių ir susikurtų arba prisiimtų mentalinių programų transformatoriumi. Būtent todėl kai kurie tyrinėtojai vadina jį Vidinės laisvės akmeniu. Jis universalus, nes atsiskleidžia vis naujomis savo poveikio briaunomis: vienaip - pradedančiajam ieškotojui, kitaip - juo esančiajam, dar kitaip - praėjusiam sistemas…

  Ametistas skatina sielos budimą ir Dvasios išsiskleidimą. Suteikia vidinės laisvės, skatina intuiciją, padeda suprasti priešybių vienybę ir gyvenimą joje, suteikia vidinės ramybės ir taikos. Mineralas padeda supratimą versti suvokimu, išgryninti vidinį negatyvmą per jo giluminių priežasčių suvokimą. Skatina platesnę sampratą apie Kūrėją, Tikėjimą, Teisinugumą. Apvalo ryšio su Kūrėju tiesioginį kanalą nuo sielai netinkančių svetimų mentalinių programų. Ramina dvasinę puikybę, mentalinį fanatizmą.

  Tai idealus akmuo dvasinėms meditacijoms, darbui su sapnais (jie tampa ryškesni ir lengviau įsimenami). Skatina dvasinį budrumą, garbingumą, sugebėjimą apsispręsti. 

  Padeda išspręsti Dvasios ir materijos konfliktą savyje, suvokti atsakomybę prieš save, kitus ir savo Sielą bei Kūrėją, padeda pagauti Kūrėjo įkvėptas Idėjas.

  Reikalingas visiems, kurių darbas - dirbti su kitų žmonių problemomis.

  Tai vaistas nuo mentalinės įtampos Nr. 1 (palaikyti rankoje kristalą). Puikiai padeda susikoncentruoti, skatina mentalinę saviraišką, analitinius sugebėjimus, minčių aiškumą, gerina atmintį. Logikai suteikia dvasios atspalvio. Ametisto paskatintas mąstymo ir pažiūrų kitimas automatiškai veikia sąmonės kitimą, o tai savaime paskatina dvasinį budimą. Vadinasi, ametistas lemia laipsnišką perėjimą nuo žemojo proto prie aukštesniojo.

  Ramina kriticizmą, poreikį vertinti ar neigti kitus arba save, intelektinį pavydą (nešioti ant kaklo), padeda pamatyti ir pergalėti atgyvenusius įpročius.

  Padeda įkūnyti Kūrėjo Įkvėptas idėjas.

  Ametistas skatina emocinę pusiausvyrą, ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, mentalinį ir emocinį fanatizmą, perdėtus, net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimes.

  Įdirgusiai psichikai raminti labaiu tiks ametistinis kvarcas.

  Ametistas padeda laisviau integruotis į visuomenę, pasitikint savo jėgomis ir vedimu. Ramina naktinius košmarus (dėti po pagalve). 

  Apsaugo nuo psichinių, magiškų puolimų, taip pat svetimų mentalinių programų, kurios iškart transformuojamos. 

  Padeda patirti vedimą, įkūnijant Kūrėjo įkvėptą Idėją, būnant reikiamu laiku reikiamoje vietoje, sutinkant reikiamus žmones ir tinkamai meistraujant situacijas. Taip pamažu atsiveria tiesioginis ryšys su kosmosu.

  Skatina sėkmingą, bet būtinai sąžiningą verslą, auklėja savo šemininką situacijose pamatyti savo nesupratimą ir laiku ištaisyti savo klaidas.

  Patyrus netektį, padeda suvokti, kad mirties nėra, yra tik būsenų kitimas: taip išlaisvėjama ir ateina ramybė.

  Ametistas padeda išlipti iš alkoholizmo liūno.

  Ametistas tiesiog būtinas visiems, pasiduodantiems svetimai įtakai ir prisiimantiems kitų mentalines programas.

  Šis akmuo nepakeičiamas tiems, kurie prisiima atsakomybę už kitus, nes nemoka pasakyti “ne”, kaip ir tiems, kurie vis skundžiasi prisiimą tėvų ar protėvių karmą, vadinasi jų mentalines programas.

  Ametistas reikalingas užsiimantiems dvasinėmis praktikomis ir meditacijomis. Jos bus švaresnės ir suteiks gilesnį sąmoningumą bei iš jo kylantį suvokimą.

  Labai tinkamas akmuo studentamas ir mokiniams per egzaminus.

  Šis akmuo tinka tiek psichoterapeutams, psichologams, tiek įvairių sričių gydytojams (ypač onkologams), tiek mokytojams, tiek dvasininkams ir visiems kitų sričių darbuotojams, pervargstantiems nuo svetimų problemų, kurių jie nebepajėgia suvirškinti. Šiuo atveju tinka ametisto pakabutis, karoliai, gabalėlis vyriškų marškinių kišenėlėje. Naudingas ir nemažas ametisto kristalas ar drūza aplinkoje netoli dirbančiojo.

  Nepagydoma liga sergantiesiems padeda atėjus laikui, be stresų ir baimių, ramiai palikti fizinį kūną.

  Tinka žmonėms, kurie nori išsivaduoti iš kokių nors fizinių, emocinių, mentalinių ar dvasinių prisirišimų, vadinasi nori keistis, tačiau aštrių pokyčių dar kiek prisibijo ar tiesiog vengia.

   

  Poveikis kūnui. Nervų, plaučių, žarnyno, odos ligos (nešioti prie kūno ir gerti eliksyrą), akių nuovargis (žiūrėti į drūzą, prasuti akis, dėti ant įkaitusių akių būgninukus), vabzdžių įgėlimai, tinimai (dėti prie vietos), hemorojus, veido odos lygumas, nervinio pobūdžio ar proto įtampos sukelti migreniniai galvos skausmai, aukšas kraujospūdis, nerimas, sprando įtampa, neurodermitas, miego sutrikimai (kai daug minčių), pleiskanos, klausa. 

  Stiprina kasą, hipofizę, skydliaukę, subalansuoja kairįjį ir dešinįjį smegenų pusrutulius. 

  Ramina epilepsiją, autizmą ir hipertrofuotą geismą, taip pat savigriovos kompleksą. Sužadina audinių regeneraciją ir raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Naudingas sergant tuberkulioze, diabetu ir silpstant imuninei sistemai. Tai kraują valantis antiseptikas.

  Čakra. Aktyvina IV, V, VI, VII čakras, apvalo I, II ir III čakras. Suderina emocinį, mentalinį ir davsinį kūnus. Stimuliuoja visus meridianus ir akupunktūros taškus, todėl idealiai tinka masažams (ypač galvos, stuburo, padų).

  Derinimas. Su visais kvarcais, sugilitu (stiprus kitimas), diumortieritu (mentalinio kitimo pastiprinimas), deimantais (dvasinė hierarchija).

  PREKĖS SU AMETISTU