Prekių katalogas

SUAKMENĖJĘS MEDIS arba MEDŽIO AKMUO

 •   

   
  Suakmenėjęs medis, kaip ir kiti suakmenėję gyvų organizmų likučiai, yra fosilija. Tai medžio metamorfozė: dažniausiai jis virsta chalcedonu, kartais opalu ar kalcitu. 
   
  Viena pagrindinių suakmenėjusio medžio temų - įžeminimas. Jis pamaitina žmogų stabilia Motinos Žemės energija. Suteikia tvirtumą, stabilumą ir koncentraciją. Padeda susitvarkyti su rūpesčiais, suteikia ryžto ir jėgos įvairiose gyvenimo aplinkybėse. Ramina emocijas, suteikia minčių aiškumą, padeda rasti savo gyvenimo kryptį. Padeda susikoncentruoti į konkrečius dalykus bei gyventi paprastą gyvenimą.
   
  Suakmenėjęs medis suteikia nuolatinę stabilią apsaugą. Patartinas žmonėms, kurie yra imlūs aplinkos įtakoms, parardę stabilumą arba yra reikalingas įžeminimas.
   
  Suakmenėjęs medis itin svarbus visiems, kurie nemoka būti materialiame pasaulyje. Ypač reikalingas žmonėms, kurie siekdami dvasios atmeta materiją, praranda adekvatumą su supančiu pasauliu. Tinkamas užsiimantiems šamanistinėmis ir jėgos praktikomis, dirbantiems su Žemės dvasiomis ir elementalais. Naudojamas reinkarnacijų terapijoje.
   
  Idealus įsižeminti meditacijose. Tokiu atveju suakmenėjusį medį galima dėti po padais (jei medituodami sėdite), po nugara II čakros srityje (jei gulite) arba tiesiog laikyti jį rankose. Taip pat meditacijos metu galima tiesiog ant jo atsisėsti.
   
  Patartinas žmonėms, kuriems vis trūksta energijos, todėl jaučiasi pavargę. Taip pat žmonėms, kurie nemoka įsižeminti meditacijų ar astralinių kelionių metu, kurie imlūs magiškiems poveikiams, kurie nesugeba prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą. Suakmenėjęs medis padės formuoti kantrybę, atsakingumą ir tvarką, mokys dirbti savo rankomis, o ne svetimomis. Suakmenėjęs medis praverstų ir jaunimui, kurie sunkiai tvarkosi su emocijų audromis.
   
  Suakmenėjęs medis padeda pailsėti ir būti realybėje, gyventi šioje Žemėje, sukurti malonią atmosferą ir džiaugtis tuo, ką turi. Todėl rekomenduotinas žmonėms, kurie nuolat skuba, neleidžia sau ilsėtis ir nebepastebi čia ir dabar esančio gyvenimo.
   
  Sergantiems žmonėms nešiojant suakmenėjusį medį, paaiškėja ligos priežastis, t.y. pamoka, kurią žmogus turi išmokti.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Suakmenėjęs medis gali būti naudojamas esant arterijų kalkėjimui, reumatui, artritui. Stabilizuoja sveikatą, sužadina medžiagų apytaką, ramina nervus, mažina viršsvorį (gerti eliksyrą), stiprina širdį, kasą, skydliaukę. Jo eliksyras skatina ilgaamžiškumą ir audinių regeneraciją, stiprina plaukus ir lygina odą. Pastariesiems dviem dalykams pasiekti galima eliksyru praustis ir įtrinti jį į plaukų šaknis. Tinka skrandžiui, žarnynui, tulžiai, šlapimo pūslei, šlapimtakiams tvarkyti (papartis). Gerai esant raumenų mėšlungiui, kaulų ir stuburo ligoms.
   
  Čakra. Stirpina I, II, III čakrą, bei fizinį, eterinį ir astralinį kūnus. Ypač taikytinas jautriems ir emocingiems, sunkiai save valdantiems žmonėms.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu (sutaurins poveikį, padės siekti dvasios, o kartu ir įžemins).

  VISOS PREKĖS SU SUAKMENĖJUSIU MEDŽIU