Prekių katalogas

TURMALINAS

 • Turmalinai labai buvo vertinami antikoje: gaminami amuletai, talismanai, naudojami gydymui. Jie spinduliuoja savo energiją į išorę (gal todėl juos ypač mėgsta tie, kurie labiau duoda nei ima), padeda atsikratyti baimių, negatyvumo, liūdesio, suteikia koncentracijos, guvumo bendraujant, švelnumo. Turmalinai padeda atverti blokuotus energetinius centrus (čakras) ir pagreitina energijos tekėjimą tuose, kurie dirba per silpnai, pagerina meridianų veiklą. Juos galima naudoti aurai praplėsti. Jie randami visų vaivorykštės spalvų.

  Žalias turmalinas (verdelitas) praplečia sąmonę, padeda pereiti į kitą lygmenį, pašalina depresijas, nepasitenkinimą, ramina ir atpalaiduoja, atveria širdies centrą. Labai patartinas tiems, kas negali pamiršti su tėvu susijusių problemų. Tai puikus draugystės, meilės, taurios partnerystės, stabilios šeimos ir gerbūvio akmuo. Jis stiprina širdies raumenis, kraują, imuninę ir endokrininę sistemas. Reguliuoja kraujo spaudimą, medžiagų apytaką. Jo eleksyras pašalina iš arterijų ir audinių šlakus ir nusėdimus. Tokį kristalą patartina nešioti ant kaklo epilektikams ir sergantiems kraujo bei kepenų kiaušinėlių vėžiu. Ypač tinka 4 čakrai.

  Raudonas turmalinas (rubelitas) surambėjusius paverčia švelnesniais, šiltesniais, padeda nebijoti atverti savo jausmus. Nusivylusiems ir bijantiems atveria naujus sąmonės klodus, padeda paleisti praeitį vardan ateities, suteikia postūmį veiklai. Jis padeda atsikratyti netikrų draugų, fanatizmo, egoizmo, agresijos, o tiems, kam reikia - pasyvumo. Tai energijų trans-formacijos akmuo, nešąs laimę, sėkmę meilę ir norą džiaugtis gyvenimu. Jo eleksyras valo ir stiprina kraują, naudojamas kalkėjant arterijoms. Rubelitas aktyvina imuninę sistemą, stiprina  atmintį, nervus, saugo nuo nevaisingumo, lytinių organų ligų. Vyrams padeda išsaugoti jaunystės žvalumą ir jėgą, stiprina lytinį pajėgumą. Ypač tinka 2 ir 4 čakroms.

  Mėlynas turmalinas (indigolitas) skatina savirealizaciją ir pasitikėjimą savimi, realius norus, padeda išsilaisvinti iš šabloniško mąstymo. Padeda suprasti, jog turime ne tik imti, bet ir duoti. Verslininkams suteikia kryptingą mąstymą, padeda neapsiskaičiuoti, traukia sėkmę. Kai kurias atvejais galima naudoti kartu su turkiu ir lazuritu (ypač medituojant). Indigolitas tvarko nervų sistemą, kvėpavimą, smegenų darbą. Nešiojamas ant kaklo, padeda nuo tuberkuliozės, astmos, bronchito, skydliaukės susirgimų. Ypač tinka 5 ir 6 čakroms.

  Juodas turmalinas (šerlas) saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant. Superaktyvių vaikų motinoms patartina turėti kelis jo gabalėlius namie - vaikai taps ramesniais. šerlas ypač tvarko nervų sistemos pakenkimus, kurių kaltininkai buvo kiti, raumenų distrofiją, pertempimus ir virpėjimą, epilepsiją, artritą, rožę, veido paralyžių. Ypač tinka 1 čakrai, bet kartais dedamas ir ant 3 bei 6.
  P.S. Jis rytiečių dar vadinamas raganų akmeniu, tad piknaudžiauti juo nereikėtų.

  Turmalinai nešiojami ant laimingos rankos bevardžio piršto aukse po trisdešimties metų. Gali būti pakabukai (net su kelių spalvų turmalinais), auskarai.
  Ypač tinkamas akmuo vestuviniams žiedams (vyrui - raudonas, moteriai - žalias).

  VISOS PREKĖS SU TURMALINU