Prekių katalogas

CHIASTOLITAS

 •  

        

  Chiastolitas ypač stirpus apsauginis ir globojantis akmuo, saugantis nuo prakeiksmų, blogosios akies, juodosios magijos, svetimos įtakos. Tai mirties ir atgimimo simbolio akmuo.

  Šis akmuo patraukia žvilgsnį didelių gyvenimo smūgių ir permainų metu, jis padeda sukaupti jėgas kritiniais gyvenimo momentais, kai atrodo, jog žemė slysta iš po kojų. Jis tarsi subalansuoja kūrybingumą su praktiškumu, dvasingumą su protu, atskleisdamas žmogui naujas gyvenimo perspektyvas. Padeda pažvelgti į problemas iš šalies ir nesikarščiuojant jas išspręsti.

  Chiastolitas su didele jėga išsklaido negatyvias mintis, jausmus, emocijas, nusistatymus, netikrus ketinimus. Negatyvią energiją transformuoja į pozityvią, o permainų metu stipriai palaiko ir globoja. Chiastolitas padeda pakeisti gyvenimą taip, kaip žmogus svajoja ir įsivaizduoja. Kryžiaus ženklas akmenyje simbolizuoja seno pabaigą ir naujo pradžią. Chiastolitas padeda kažką užbaigti ir naujai pradėti, gali būti gana skausmingi procesai ir ne kasdieniniai reikalai, kaip skyrybos, pakeitimas gyvenamos vietos ir taip toliau.

  Šis akmuo padeda išsilaisvinti iš iliuzijų, matyti tikrovę tokią, kokia ji yra iš tikrųjų. Su chiastolitu lengviau įveikiamas pereinamas laikotarpis tarp vienos ir kitos situacijos.

  Skatina kūrybingumą, analitinį mąstymą, praktiškumą ir saugumo jausmą. Suteikia nuoseklumą, sveiką nuovoką, vidinį stabilumą. Tai atsidavimo ir žinių troškimo akmuo.

  Chiastolito pagalba pasitelkiama dirbant su stichijomis, kitais išmatavimais, taip pat naudojamas astralinėse kelionėse, meditacijose, padeda paaiškinti mistinius reiškinius ir įvykius. Su juo galite galite gauti atsakymus ir sprendimus iš Paslapčių pasaulio.

  Žmogui esant pervargus ar išsekus chiastolitas padeda atstayti jėgas.

  Poveikis kūnui. Chiastolitas mažina temperatūrą, reguliuoja kraujotakos sistemos veiklą, padeda sergant podagra, reumatu, ištikus paralyžiui, stiprina imuninę, nervų sistemą. Žindyvėms didina pieno susidarymą ir išsiskyrimą (laktaciją), gydo hormoninius sutrikimus, daro poveikį chromosoms, harmonizuoja miegą. Naudojamas esant stuburo smegenų uždegimams, sklerozei, saugo kaulus nuo suminkštėjimo, rachito, odos infekcijų. Ligos metu padeda įžvelgti gilumines jos priežastis ir pažadina gyvybines organizmo galias bei norą keistis, siekti tobukumo.

  Čakra. II ir III.
   

  PREKĖS SU CHIASTOLITU