Prekių katalogas

JUODASIS TEKTITAS

 • Juodasis tektitas1   

   

  Juodųjų tektitų randama daugiausia. Įdomu tai, kad skirtinguose žemynuose aptinkama tiek tradicinės lašo formos, tiek kitokių formų (sagos, rutuliuko ar net skraidančios lėkštės pavidalo) tektitų.

  Juodųjų tektitų poveikio kryptis - padėti pažinti atsineštą energijos potencialą ir nukreipti jį sielai svarbiausia kryptimi.

  Šie tektitai pirmiausia atveria, o vėliau padeda transformuoti apatinių čakrų, kuriose glūdi aktyvios ir pasyvios karminės programos ir sunkiausi mąstymo modeliai, turinį. 

  Juodasis tektitas iš pradžių, kaip ir obsidianas, pakels į paviršių sąmonės, o paskui ir pasąmonės klodus. Skirtumas tas, kad obsidianas juos iškelia ir palieka tvarkytis pačiam žmogui, o juodasis tektitas padeda su tuo dirbti, skatina alchemijos procesus.

  Ši alchemija vyksta pirmosiose trijose čakrose, vadinasi kūniškųjų instinktų, emocijų ir racionalaus proto lygmeniu.

  Dauguma galių turėtojų dirba per šių čakrų turinį, todėl juodieji tektitai visados buvo mėgstami įvairaus plauko magų, burtininkų ir šamanų. Jie palengvina kontaktą su kitapusinėmis jėgomis, įtvirtina reikiamas programas. Jų amuletai saugo nuo matomų ir nematomų priešų, burtų ir piešlaikinės mirties.

  Juodasis tektitas naudigas žmonėms, praktikuojantiems nekontaktinius kovos menus ir astralinį karatė. Jis tiek padeda sukaupti energiją į vieną tašką, tiek, jeigu reikia, paskleisti ją plačiu spinduliu.

  Juodasis tektitas tinka bet kurios krypties ieškotojui, siekančiam pradžioje susitvarkyti pirmųjų trijų čakrų turinį, kuriame slypi šaknys problemų, susijusių su neteisingu valios panaudojimu arba kitų valios paveikimu, taip pat visais sunkiausiais emociniais prisirišimais ir mentalinėmis programomis. Visa tai supratus, gyvenimo duodamose situacijose ištaisius klaidas, įpratsą elgesį keičiant kitokiu, prasta karma pradeda nykti ir užleidžia vietą gerai karmai, vadinasi, naujam suvokimui ir jo nulemtam gyvenimui.

  Šio tektito alchemja - tai visų vidinių šiukšlių pavertimas nauju produktu, todėl jį reikėtų nešioti tada, kai tas procesas prasidėjęs. Tai pamažu suteikia platesnį matymą tiek kasdienėse, tiek nekasdienėse situacijose, ragina pažinti savo vidinį potencialą su visomis stiprybėmis, siplnybėmis ir būtinai tinkamai, vadinasi, atsižvelgiant į kosminius principus, su juo elgtis.

  Šiuo atveju svarbūs sprendimai priimami ir darbai atliekami išliekant ramiam, lanksčiam, lengvam, tačiau kartu tvirtam ir ryžtingam.

  Jis padeda sukaupti jėgas po sunkios ligos, nauju žvilgsniu peržvelgti savo gyvenimą dėl naujų žingsnių. 

  Nešiojimas

  Rėminamas į sidabrą, nešiojamas ant rodomojo ar didžiojo piršto arba kaip pakabutis ant imuninės sistemos centro, saulės rezginio, bambos ar antrosios čakros.

  Derinimas

  Su kalnų krištolo kristalais.

   

  Informacija apie Juodojo tektito mineralą pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" IV tomas.

  VISOS PREKĖS SU TEKTITU