Prekių katalogas

DISTENAS arba KIANITAS

 • Disteno kietumas nuo 4 iki 7. Priklauso silikatų klasei.

  Tai mineralas, kurio spinduliavimo diapozonas veikia daugelyje dimensijų. Jis padeda įeiti į kauzalinę minčių sritį ir pamatyti, kas iš to išlys fiziniame lygyje. Įveda aukštų dažnių vibracijas į protą, tuo plėsdamas sąmonę ir tarnaudamas transformaciniams procesams. Suaktyvina pakaušio arba kauzalinę čakrą, padėdamas lengviau priimti Šviesos taisykles, integruoti jas į mąstymą. Priėmus tas taisykles, pildosi svajonės ir vizijos.

  Distenas sužadina naujas jėgas, kurios pažadina aukščiausius sugebėjimus, iki šiol miegojusius. Taip pažadinama ir siela.

  Puikiai gali būti naudojamas su selenitu (dvasinė jėga) ir žaliu ar juodu turmalinu (fizinis kūnas), kad tą energiją ramiai pervesti kūno nervų sistemai. Distenas suteikia ryžto išsilaisvinti iš kieno nors užprogramuotų fatališkų įvykių (per būrimus ar pan.), fatalizmo, ramina jausmus, vizijas, skatina loginį, racionalų mąstymą ir spontanišką, bet užtikrintą veiksmą, jei jis yra reikalingas.

  Valo visas čakras ir kūnus. Jis "pakrauna", padeda bendrauti ir atskirti.

  Disteno lazdelės apvalo erdvę, daiktus, žmones (apvesti jomis).

  Meditacija: uždėti ant 4, 6 ir pakaušio čakrų ir atsiverti naujai energijai.

  Padeda išsiaiškinti pranašiškus sapnus ir vizijas. Naudojamas energetiniams kanalams pravalyti (akupunktūra, akupresūra).
  Stiprioms sieloms padeda priimti kosminius spindulius ir integruoti juos į kasdienybę.

  Stiprina mažųjų smegenų funkciją, gerina kūno ir pirštų judrumą.

  Nešiojamas prie kūno, naudojamas meditacijose.
  Jis nerenka neigiamos energijos, todėl valyti nebūtina.

  VISOS PREKĖS SU DISTENU/KIANITU