Prekių katalogas

RUBINAS

 •    

  Rubinas yra korundų grupės mineralas. Nuo seniausių laikų šis akmuo yra vertinamas žmonijos. Sukurta daug legendų ir padavimų apie šį nuostabų akmenį. Jį vertino ir garbino visos tautos. Dideli kristalai ir šlifuoti rubinai turi savo vardus ir istorijas, juos saugo ir eksponuoja didžiausi pasaulio muziejai. 

  Net ir nedidelis rubinas yra ne mažiau vertingas ir naudingas žmogui, jo gyvenimui. Rubinas yra puikus akmuo, suteikiantis gyvenimui galią ir stiprią jėgą. Jis pripildo gyvenimą aistros, entuziazmo ir džiaugsmo. Rubinas yra gausos, materialinės gerovės akmuo, jis ne tik “prikviečia” sėkmę ir gerovę į kiekvieno žmogaus gyvenimą, bet ir padeda ją išlaikyti. Senoviniame traktate rašoma: “Rubinas suteikia savininkui liūto jėgą, erelio narsą ir gyvatės išmintį…”

  Kai ištinka bėda, užgriūna nemalonumų lavina, kai nebėra jėgų priešintis rutinai, pasitelkite į pagalbą rubiną, kuris sustiprins jumyse drąsą, motyvaciją ir praktiškumą. Apsaugos ne tik jus, bet ir jūsų aplinką nuo negatyvios energijos, psichinių atakų ir nedraugiškų žmonių. Jis daro įtaką kūnui, aplinkai ir situacijai. Rubinas sustiprina proto aiškumą, minčių skaidrumą, intuicijos stiprumą, koncentraciją ir sąmoningumą. Šis akmuo globoja, saugo ir gina nuo įvairių negatyvių apraiškų. Jis padeda diskusijų ar ginčo metu turėti ir išlaikyti savo argumentus ir poziciją, kuri jums yra svarbi.

  Rubinas yra dinamiškas akmuo. Jo “užtaisas” sužadinti aistrą, ugnį ir susižavėjimą gyvenimu, veikla, partneriu. Šis akmuo skatina draugystę, bendradarbiavimą, sužadina seksualinį aktyvumą, padeda pritraukti į gyvenimą aistrą. Rubinas padeda įveikti pasyvumą, mieguistumą ir susikaustymą, nuramina hiperaktyvius žmones.

  Tinka pasyviems, nedrąsiems ir labai aktyviems žmonėms. Rubinas jo vertam šeimininkui padeda pasiekti visko, ko šis siekia, padeda valingai ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų, jeigu jais siekiama kitų žmonių gerovės. Suteikia jėgą, bebaimiškumą ir išmintį, padeda išsaugoti garbę. Įkvepia žmogų dideliems darbams.

  Kaip amuletas saugo nuo vagių, naktinių košmarų, piktų burtų ir melagingų draugų, nuo partnerio neištikimybės, audrų, žaibų ir perkūnijos, išvaiko sunkias mintis ir ilgesį, pratęsia gyvenimą, stiprina tikėjimą ir dėmesį sau, gerina nuotaiką ir atmintį. Tai puikus apsauginis akmuo nuo blogų įtakų.

  Rubinas suteikia kilnumo, švelnumo, neleidžia kristi į depresiją, apsaugo nuo liūdesio, bet…nerekomenduojamas žmonėms, kupiniems pykčio, keršto, pavydo ir neapykantos - jiems jis laimės neatneš. Rubino poveikis ir jo šalutiniai veiksniai (sukilęs egoizmas, puikybė, kietumas, godumas, gailesčio trūkumas) priklauso nuo jį nešiojančio žmogaus sąmonės. Rubiną gali nešioti tie, kurie neabejoja ir tiki savo Keliu bei Kūrėju; tie, kurių mintys ir poelgių motyvai tyri; tie, kurie drąsiai priimdami sprendimus skinasi kelią ir garbingai mokosi savo karmines pamokas; tie ieškotojai, kurie nebijo pažinti savo įvairialypių valios ir ego pasireiškimų.

  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Rubinas saugo nuo užkrečiamų ligų ir infekcijų, reguliuoja kūno temeperatūrą, gydančiai veikia širdį, inkstus, antinksčius, reprodukcijos organus, blužnį, reguliuoja medžiagų apykaitos sistemą, padeda susiformuoti kūdikio embrionui. Rubino negalima nešioti žmonėms, sergantiems kraujo ligomis arba tiems, kurių aukštas arterinis kraujospūdis (gali išsilieti kraujas į smegenis). Rubiną reikia nešioti tiems, kurių kraujospūdis sumažėjęs. Jis padeda nuo anginos, astmos, nemigos, letargo, depresijos, akių ligų ir nervų ligų, smegenų pakenkimų, esant potencijos sutrikimams, nuo epilepsijos ir psichozės. Rubino poveikis tonizuojantis. Jis gydo anemiją, stuburo pakenkimus, skausmus juosmenyje. Kai turite temperatūros, patartina uždėti rubiną ant kaktos arba palaikyti jį rankoje. Esant žemam kraujo spaudimui, nešioti pakabuką su rubinu širdies aukštyje.

  Čakra. Aktyvina I, III ir IV čakras. Ant VI čakros jį galima dėti tik plačios sąmonės žmogui, kaip ir prie medulos. Neaktyvinkite juo II čakros! Veikia eterinį, mentalinį ir kauzalinį, o žvaigždinis - ir Budhi kūnus; suaktyvina širdies ir perikardo meridianus.

  Derinimas. Su deimantu (ypatingą paskirtį atliekantiesiems), safyru (dvasinių frontų lyderiams), turmalinais (visuomeniniame gyvenime dirbantiesiems: politikams, sąžiningiems verslininkams, organizatoriams ir t.t.).

  VISOS PREKĖS SU RUBINU