Prekių katalogas

STICHTITAS

 •         

  Stichitas yra emocinio ir fizinio atsparumo akmuo, palaikantis greitą atsigavimą po ligos, traumos, nusivylimo, pykčio ar depresijos. Stichtitas leidžia pamatyti ir patirti gyvenimą iš džiaugsmingo, tarsi vaikiško  supratimo, kuriame nėra jokių lūkesčių.Stichtitas turi labai mylinčią vibraciją, kuri stipriai veikia širdies čakrą ir užkrūčio čakrą arba aukštesnę širdį.  Naudingas sprendžiant neišspręstus klausimus. Šis akmuo skatina reikštis meilės, užuojautos, atleidimo jausmams, o tai prisideda prie emocinių kančių išgydymo. Stichtitas švelnina žmogaus požiūrį į gyvenimą ir padeda tapti lankstesniems santykiuose. Išlaisvina užsispyrimą, padeda tapti labiau atviriems bei užmegzti naujus ir įdomius santykius su kitais.  Išsklaido drovumą ir dvejones.  „Gyvenimas yra per trumpas“ - tai Stichtito akmens devizas.

  Stichtitas padeda būti rūpestingesniems ir pašalina neigiamą vidinį minčių dialogą. Tai akmuo, teikiantis ir psichinę apsaugą, todėl jis padės apsisaugoti nuo kitų skleidžiamo negatyvo.

  Stichtitas primena, kad aukščiausi mūsų dvasiniai vadovai ir angelai sargai visada dvasiškai mus palaiko. Paguodžiantys ir energingi Stichtito virpesiai palengvina vienišumo, izoliacijos ir atsiskyrimo jausmą.

  Stichtitas gali būti naudingas atstatant nervinius takus, kurie susiję su stuburo trauma, demencija, Parkinsono ir Alzhaimerio ligomis. Stichtitas palaiko sveiką kraujospūdžio lygį. Stichtitas gali padėti sumažinti įtampą, galvos skausmą ar raumenų įtampą dėl streso. Stichtitas padeda virškinti ir gali padėti išvengti emocinio maisto potraukio ir besaikio valgymo. Stichtito gydomosios savybės taip pat padeda pagerinti odos elastingumą ir strijas, išvaržas, dantis ir dantenas.

  Stichtitas suteikia puikią energetinę paramą indigo vaikams, kenčiantiems nuo hiperaktyvumo ar panašių dvasinių pasireiškimų.

  Stichtitas stimuliuoja kundalini energijų judėjimą iš „miegančių“ energijų, susuktų ties stuburo dalimi, per čakras iki galvos vainiko. Stichitas jungia širdies ir vainiko čakrą su meilės, atleidimo ir dvasinės šviesos  virpesiais. Stichtitas suaktyvina trečiąją akį ir karūnos čakrą bei gali skatinti regėjimo išgyvenimus.

  Stichtito energija gerai dera su moldavitu, ametistu, sugilitu, serpentinu ir morganitu.

  VISOS PREKĖS SU STICHTITU