Prekių katalogas

ŠUNGITAS

 • Šungito paskirtissuaktyvinti žmogaus ryšį su Žeme ir neutralizuoti kenksmingas sveikatai jos plutoje esančių lūžių, raukšlių ir pan. įtakas.
  Panašią funkciją šalia kitų dar turi ir tokie mineralai, kaip tamsus titnagas, šerlas (juodas turmalinas). Šungitas nuo jų skiriasi savo žemų dažnių virpesiais, galinčiais neutralizuoti geopatologinių zonų energetinius sūkurius bei kenksmingas sveikatai elektromagnetines bei radioaktyvias bangas. Būtent todėl iš šungito gaminamos dabar ypač madingomis tapusios įvairių dydžių piramidės. Jos gali būti statomos problematiškose buto vietose (paprastai ten nesinori būti, žūsta augalai), priešais kompjuterio ekraną ar kokį kitą, kenksmingas bangas skleidžiantį prietaisą.

  Kas gali naudotis šungitu? Patyrėme, kad šungitas puikiai veikia tuos, kurie neieško dvasios, tiki tik protu paaiškinamais ir įprastais penkiais jutimais fiksuojamais reiškiniais, neužsiima meditacijomis, dvasinėmis praktikomis. Tai arba ateistai arba gana vartotojiškai Dievą ir patį dvasingumą suprantantys žmonės. Reikia pripažinti, kad jų mūsų laikais daug, todėl šungitas puikiai ras sau vietą šios materialistinės mąstymo sanklodos žmonių gyvenimuose.

  Kita grupė – tai tie, kurie užsiima šamanizmo praktikomis, magija. Jiems jis naudingas darbui su žemės dvasiomis ir elementalais. Dar jis padeda sukaupti savo fizinę ir psichinę jėgą ir nukreipti ją norima linkme. Todėl gali praversti kovos menų specialistams bei sportininkams, ypač sunkumų kilnotojams.
  Šiems visiems žmonėms, šungitas gali padėti atsistatyti po sunkios ligos, apsaugoti nuo jau minėtų kenksmingų aplinkos poveikių. Jis skatina organizmo regeneraciją, naudingas apatinės kūno dalies organų uždegiminių procesų (ypač inkstų) metu ir po jų, apsinuodijus. Tam tikslui geriamas šungito vanduo.

  Galite naudotis filtru arba tiesiog įdėti šungito gabalą į indą su geriamu vandeniu arba pasigaminti eliksyrą.

  Šalutiniai šungito poveikiai: kategoriškumas, egocentrizmas, kietumas, nepakantumas. Silpnėja tikroji intuicija, vidinis žinojimas, poreikis ieškoti Savęs Tikrojo, tikėjimas Dievu ir Gėriu.
  Ieškantiems poveikio, jėgos bei greitų rezultatų, šungitas gali praverti žemojo astralo bei tarpinį pasaulį. Taip gali atsiverti regėjimai, girdėjimai bei kontaktai, pateikiantys save aukščiausiomis dvasinėmis instancijomis.

  Norintieji gydytis šungitu, bet siekiantys išvengti jau minėtų šalutinių poveikių, galėtų sušvelninti juos kalnų krištolu. Jis gali būti dedamas kartu į indą su vandeniu arba nešiojamas ant imuninės sistemos centro kaip pakabutis. Geriausiai tiks tam kalnų krištolo kristalas – „pirštukas“. Jautresni žmonės ir vaikai gali nešioti būgninį akmenėlį arba rutuliuką.
   

  Nepatartina nešioti šungito prie kūno, dėti ant čakrų ar į aurą. Tik jau aukščiau pateiktoms grupėms šungitą galima panaudoti apdėjimo akmenimis praktikose (I čakrai). Esant skausmams keliuose, galima dėti jį tarp kelių arba kelių nugaros pusėje.

  Tikriems ieškotojams arba kandidatams į juos, šungito nereikėtų, nes jis stabdys jų dvasinį vystymąsi, mažins norą dirbti su savimi. Atminkite, kad tai žemų dažnių mineralas, todėl jį panešiojus gali ateiti mintys, kad dvasinis vystymasis – tai blefas, o tikra yra tik tai, kas realu ir apčiuopiama. Kita minčių kryptis: „aš jau pasiekiau“ arba „aš ypatingas“, „mano misija...“ ir pan. Taip įeinama į išbandymą puikybe ir ambicijomis. Minčių krypčių variacijų, žinoma, gali būti ir daugiau.
  Todėl ši grupė nuo kenksmingų aplinkos poveikių geriau tegul saugosi šerlu.