Prekių katalogas

DALMANTINO AKMUO

 •    
   
  Dalmantino akmuo - tai prekybinis peralkalino uolienos (mikrogranito, aplito ar riolito) pavadinimas, kuri iš esmės susideda iš tamsių dėmelių (arfvedsonito) šviesiame (dažniausiai lauko špato) fone. Šis akmuo dažnai neteisingai vadinamas „jaspiu“, o juodosios dėmės dažnai neteisingai identifikuojamos kaip turmalinas. 
   
  Dalmantino akmuo  - tai puikus talismanas ankstyvose verslo ar individualios įmonės steigimo stadijose. Jis skatina kruopščiai apgalvoti bet kokio projekto planus, apmąstant kiekvieną plėtros etapą, o tada su entuziazmu ir energija idėjas paversti realybe.
   
  Tai taip pat puikus pagalbininkas žmonėms, kovojantiems su rūkymo priklausomybe. Akmuo sustiprina ryžtą mesti rūkyti ir suteikia ryžto, reikalingo sėkmei.
   
  Dalmantino akmuo skatina ištikimybę ir emocinę harmoniją, stiprina šeimos ryšius ir ilgalaikę draugystę. Jis taip pat skatina bendradarbiavimą, pastangas komandiniame darbe, todėl verta jį nešioti žmonėms, kurie dirba kolektyvuose, kuriuose itin svarbus visos komandos susidirbimas.
   
  Vaikams šis gražus dalmantino akmuo taip pat puikus pagalbininkas ir ypač naudingas naktį, kad poilsis būtų saugus ir ramus, be pabaisų ir košmarų miego metu.
   

  PREKĖS SU DALMANTINO AKMENIU