Prekių katalogas

COIZITAS SU RUBINU

 •       

   
  Šis akmuo yra karūnos čakros, gydančiai veikia širdį ir aktyvina fizinį kūną. Coizitas su rubinu padeda sąmoningai sukurti situacijas, kurios keičia padėtį ir palengvina Sielos atminties lobynų radimą ir dvasinį mokymąsi. Jis yra ypač naudingas gydant sielą ir dirbant su praėjusiais gyvenimais. Siela turi sukaupusi didelį bagažą teigiamų ir neigiamų patirčių. Coizitas su rubinu padeda gydyti neigiamas patirtis ir išgyvenimus, susijusius su praeitimi ir praėjusiais gyvenimais. Jis turi retą savybę pagelbėti konkrečiu metu, kai tai yra reikalingiausia, ir išlaikyti dabartinį gyvenimą suderintą ir ramų. Šis akmuo padeda išlaikyti sąmoningumą ir suderinti gyvenimą taip, kad galėtumėte dvasiškai tobulėti.  
   
  Coizitas su rubinu stiprina seksualinę potenciją. Naudojantis šiuo akmeniu stiprėja atmintis, jis padeda prisiminti svarbią informaciją. Pavyzdžiui, mokantis prisiminsite tai, kas yra svarbiausia, o pašalinė informacija tiesiog išgaruos. 
   
  Coizitas su rubinu sužadina poreikį veikti, stiprina valią, ryžtą. Naudingas žmonėms, kuriems sunku apginti savo pozicijas, išsakyti savo nuomonę, skatina konstruktyvumą, padeda įgyvendinti savo sumanymus. Energiją “aš pats” paverčia “grupės” energija, leisdamas žmogui suvokti, kad jis nėra vienišas pasaulyje.  Akmuo suteikia dvasinės, spiritualistinės išminties, sveikatos, žinių ir materialinės gerovės, žinomas kaip magiškas mineralas, tikima, kad jo pagalba galima išmokti burtininko Merlino kerų paslapčių. Jis kilsteli žmogaus sąmonę į aukštesnį lygmenį, valydamas ir didindamas proto galias, sukelia vizijas ir skatina jas suprasti. Medituojant perduoda arba siunčia informaciją iš mūsų dvasinių vadovų. Tai vienas galingiausių žmogaus energetinio lauko stiprintojų. Norint sužinoti apie praėjusius gyvenimus, “grįžti atgal”, akmuo sugebės išgauti informaciją iš sielos atminties. Medituodami laikykite jį rankose, ir jums bus suteikta proga gauti šią informaciją, pasidėkite akmenį šalia lovos, ant miegamojo stalelio arba po pagalve - ji ateis sapnų pavidalu. Tai iš tiesų unikalus ne tik splavinėmis, gydomosiomis, bet ir mistinėmis savybėmis akmuo.
   
  Tikima: jei visada laikysite gabalėlį coizito su rubinu savo piniginėje - niekada nestokosite pinigų.
   
  Akmenį, papuošalą coizitą su rubinu reikia nešioti ilgą laiką.
  Tinkamas akmuo žmonėms užsiimantiems kovų menais, hatha joga.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Normalizuoja širdies veiklą bei gydo ligas, susijusias su kraujo tekėjimu venomis. Taikomas kaip regeneracinė priemonė, skirta imuninei sistemai, vyrų lytinei funkcijai stiprinti, prostatos susirgimams gydyti (nešioti kelnių kišenėje), o taip pat kaip priešuždegiminė priemonė. Pastebėta, kad jis kelia kraujospūdį. Dirba su stuburu, kvėpavimo takais. Naudingas meridianų blokadoms išlaisvinti (ypač nugaros srityje – dedamas ant taškų arba blokados vietoje meriadiano veikimo metu).

  PREKĖS SU COIZITU IR RUBINU