MARMURINIS ONIKSAS
-
Marmurinis oniksas, pasak žymaus mineralogo W.Schumano, - tai komercinis pavadinimas, apibūdinantis baltai-gelsvai-rudai-žalsvai dryžuotą kalkakmenį, kurio sudėtyje yra kalcito arba aragonito. Kai kurie prekeiviai Pietuose vadina jį alebastru. Iš jo pjaustomos įvairios figūros ir formos, galinčios būti puikia ir jaukia puošmena patalpoms.
Mineralų terapijoje jis dar nėra radęs sau vietos. Eliksyrų iš jo gamintis nereikėtų. Jo energija rami ir harmoninga. Būtent šią jo savybę ir galite panaudoti, puošdami juo namus. Tiks tiek vaikų kambariui, tiek miegamajam, tiek bendroms patalpoms.Jei kalcitas, esantis šios uolienos sudėtyje, skatina dvasinį augimą, tai kalkakmenis padeda būti žemėje, suvokiant savo fizinio kūno laikinumą ir sielos amžinumą. Kita sudėtinė dalis – aragonitas pristabdo skubotą ir emocingą poreikį tobulėti, kas yra labai sveika įsibėgėjusiems ir saiko nebejaučiantiems nuotykių ieškotojams. Vadinasi marmurinį oniksą gali nešioti tiek vaikai, kuriems jis padės augti harmoningesniais, tiek paaugliai, kad jų „sunkusis“ periodas neužsitęstų.
Jį gali nešioti užkietėję materialistai, kurių dogmas ir įsitikinimus marmurinis oniksas laiku bėgant pašvelnins. Jis puikiai tiks pradedantiems ieškotojams, kuriems pravartu išlaikyti dvasios-materijos, proto-emocijų pusiausvyrą, kad „neperlenkti lazdos“.
Mėgstantieji medituoti į objektą, gali juo paversti gražų marmurinio onikso rutulį, kiaušinį ar obeliską.
Įtampos, nerimo kupiniems žmonėms arba tiesiog pajutus pykčio ar nepasitenkinimo (savimi ar kitais) bangą, galima palaikyti marmurinio onikso kiaušinį ar rutulį norimoje rankoje.
Galima nešioti pakabučius-amuletus ar apyrankes ant rankų ar kojų.Norintieji apsivalyti savo astralinį lauką gali pagulėti rate iš 6 – 8 – 12 marmurinio onikso gabalų arba dėtis jo pagludintus gabalėlius ant čakrų. Čakrų apdėjimas tinka išsekus, pervargus, jaučiant nerimą, irzlumą. Šią praktiką galima taikyti net psichikos ligoniams.