Prekių katalogas

FLUORITAS

 •    

  Fluere lotyniškai reiškia “tekėjimą, srovę, liūtį, potvynį”. Fluoritas randamas įvairiausių spalvų, skaidrus arba pusiau skaidrus. Jis gal būti žalios, geltonos, rožinės (rečiausias) spalvos. Taip pat randamas violetinės, skaidrios baltos, šviesesnės ir tamsesnės mėlynos spalvos. Sodriai violetinis fluoritas laikomas vienu iš trečiosios akies atvėrimo akmenų. Viename akmenyje galima rasti kelias skirtingų spalvų juostas. Tačiau tai ne taisyklė, nes jis randamas ir nejuostuotas. 
   
  Šis akmuo asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Fluorite atsispindi penkios žmogaus čakros - pakaušio, trečiosios akies, gerklės, širdies ir saulės rezginio. Tai fizinis ir dvasinis koordinatorius, suteikiantis jausmų ir proto pusiausvyrą ir stabilumą kiekvieną dieną, sprendžiant kasdienes problemas. Jis skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsi, padeda būti pačiu savimi, pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją.
   
  Fluoritą galima vadinti “tekančia upe”, nes jis padeda žmogui tapti ta upe ir tekėti gyvenimo vingiais, o sutikus vidinį ar išorinį pasipriešinimą, laikinai sustoti ir atsitraukti, uždaryti savo vidines duris ir stebėti, kas vyksta. Kai sulaukiame pasipriešinimo - nesiseka tvarkyti reikalus, vyrauja netvarka, kamuoja įvairūs negalavimai, fluoritas puikiai padeda įveikti šias negandas. 
   
  Jis išlaisvina iš negatyvios patirties ir nereikalingos energijos, sustiprina ryžtą, aktyvina sumanumą ir sąmoningumą, stimuliuoja protinę veiklą, kūrybingumą ir atsinaujinimo procesą. Atsinaujinimas visada atneša pozityvias permainas. Fluoritas tarsi pažadina iš gilaus snaudulio: pirmiausia supurto, o kol mes krapštomės akis, jis jau stumia mus judėti. Pirmiausia įvertinti situaciją kas vyksta, kas nebereikalinga ir kas trukdo, sekantis veiksmas – imti ir daryti. 
   
  Fluoritas padeda susikoncentruoti, įsisavinti informaciją, skatina atrasti naujas idėjas. Jis padeda kruopščiai, atidžiai išanalizuoti idėją ir su didele jėga ir ištverme ją įgyvendinti. Fluoritą galima būtų pavadinti „atsinaujinimo akmeniu“, nes jis į gyvenimą pritraukia naujovių, pokyčių, o kai matome, kad kažkas keičiasi, tuoj atsiranda drąsos dar labiau judėti į priekį ir keistis tiek išore, tiek savo vidumi. Jis išgriauna nusistovėjusią tvarką, rutiną, elgesio šablonus, prisirišimą prie kažkokių įvykių ar įpročių, išlaisvina nuo blogų idėjų, išsklaido iliuzijas. Kai išsilaisviname iš šių “šiukšlių”, pradedame matyti plačiau ir atsiranda ryšys, jungiantis sąmonę ir pasąmonę, vidų ir išorę. Nėra nepasitenkinimo, nes jis atskleidžia tiesą ir aiškiai žinome, kas yra būtiniausia šiuo metu. Fluoritas padeda valdyti emocijas ir jausmus, sustiprina kūrybingumą ir pasitikėjimą, objektyvumą ir aiškų vidinį žinojimą. Jis moko ir padeda sutelkti jėgas, susikoncentruoti ir suprasti pusiausvyros bei harmonijos svarbą. Skatina atrasti savyje šilumą ir atsipalaidavimą.
   
  Fluoritai tinkami naudoti esant baimėms ir seksualiniam nusivylimui. Jis parodo užspaustus jausmus, tačiau juos ne sustiprina, o padeda jų atsikratyti. Stabilizuoja emocijas, suteikia pasitikėjimo, ramina sumaištį.
   
  Fluoritas skatina žmogaus dvasinio “Aš” tobulėjimą, jo unikali energetika pritraukia į smegenis galingą šviesos energijos srautą ir išplečia žmogaus sąmoningumą bei protines galias, panaikina jausmų chaosą, medituojant pašalina senas neigiamas emocijas ir reginius, balansuoja smegenų pusrutulių veiklą (kaip žinia, vienas smegenų pusrutulis dirba intensyviai, kitas - mūsų pačių dėka tinginiauja). Tai vienas iš stipriausių naujojo amžiaus akmenų, padedantis Aukščiausios Sąmonės formas integruoti į materialią erdvę. Jis perveda iš vienos dvasinės dimensijos į kitą, perveda iš chaoso į tvarką, išlaisvina iš problemų, trukdančių dvasios vystymuisi, padeda mokytis iš situacijų (geltonas), gelbėja priimant esminius apsisprendimus, nuo kurių priklauso tolesnis kelias (violetinis).
   
  Fluorito piramidės ir obeliskai ne tik subalansuoja ir gerina būsto energetiką. Medituojant fluorito piramidės veikia kaip informacijos bankai, kol informacija, gauta medituojant, astralinės kelionės metu pasidaro mums suprantama. Jis pastūmėja žmogų įveikti psichinius barjerus, baimę, stimuliuodamas smegenų veiklą atskleidžia daug naujų paslapčių. Nedidukės fluorito piramidės tinka trečiosios akies, gerklės ir širdies čakroms valyti ir jų blokadoms panaikinti. Fluoritas - tai mentalinės terapijos akmuo, jis įkūnija aukščiausią mentalinio vystymosi pakopą, todėl vadinamas genijaus akmeniu. Jis skatina absoliučią koncentraciją ir iš jos išplaukiančius prioritetus veikloje. Fluorito mineralas - tai meistriškumo, aktyvumo ir pasitikėjimo akmuo. Kiniečiai jį laikė laimę nešančiu akmeniu.
   
  Fluoritas skatina koncentraciją, todėl patartinas mokiniams ir studentams, kai reikia susikaupti egzaminų metu, taip pat sprendžiant atsakingus klausimus, sudarant sutartis arba kai reikalingas kruopštumas ir tikslumas. Fluoritas saugo aurą, valo negatyvią energiją, išsklaido ir pašalina ją iš fizinio bei dvasinio kūno, o taip pat iš aplinkos. Išlaisvina iš svetimų nepageidaujamų mentalinių programų poveikio. Taip pat jis saugo nuo žalingo kompiuterio ir elektromegnetinių bangų poveikio. Fluoritą patartina laikyti ant rašomojo stalo, darbo kamabariuose, laboratorijose, tyrimų vietose, mokyklų klasėse. Jis tinkamas dirbantiems sunkų fizinį arba įtemptą protinį darbą ir ypač rekomenduotinas žmonėms, dirbantiems su moderniausiomis technologijomis, bei išradėjams. 
   
  Beje, fluoritas labai mėgsta augalų, ypač gėlių, draugiją. Fluoritu pakrautu vandeniu naudinga laistyti gėles ir daržoves, o padėtas “daržo ir sodo zonoje” jis teigiamai veikia visus augalus. Pasak vienos prancūzų kristaloterapeutės, tai akmuo, atsiųstas į Žemę aukštesniųjų jėgų, kad išmokytų žmogų suvokti, jog Gamta, Kosmosas, Visata ir Žmogus yra susieti nepertraukiamais saitais, kuriuos turime išmokti perprasti ir branginti, kol dar nevėlu…
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Fluoritas padeda, kai kamuoja infekcijos, virusai, kvėpavimo takų ligos, sinusai, artritas, reumatas, kaulų, stuburo, dantų susirgimai, pūslelinė, norint numalšinti skausmą, kuris yra susijęs su nervų sistema. Gydant sinusitą du fluorito akmenėliai dedami ant sinusų arba ties abiejų antakių viduriu, bet dar geriau - švelniai akmenėliais šias vietas masažuoti. Vos tik akmuo stiprokai įkaista, jį reikia nedelsiant nuplauti kuo šaltesniu tekančiu vandeniu. Fluoritas “iščiulpia” ligą iš žmogaus, sugeria į save ir atsikrato jos “maudydamsis” tekančioje srovėje. Fluoritas koreguoja DNR ir padeda išvengti širdies smūgio. Stiprina kaulus, dantis, jo eleksyrą galima gerti, naudoti dantų skalavimui. Padeda geriau įsisavinti vitaminus ir mineralaus, tad ypač patartinas vaikams. Naudojamas skaudant galvai, sergant migrenomis (violetinis fluoritas), padeda sumažinti temperatūrą (melsvasis fluoritas). Geltonas fluoritas tvarko tulžį, kepenis, inkstus, pūslę, naudojamas net kepenų cirozės atvejais. Fluoritai pagerina kalcio, magnezijos, fosforo, cinko, vitamino K asimiliaciją organizme. Eleksyras skatina vaikų augimą. Efektyvus gydant odos ligas, padeda rūpintis jautria ir švelnia veido oda, lygina raukšleles, šalina dėmes. Viena pagrindinių fluorito savybių - organizmo skysčių apytakos normalizavimas. Jis naudingas sergant kraujotakos sistemos sutrikimais, gerina limfos apytaką, ypač po operacijų, kaupiantis nepageidaujantiems skysčiams, taip pat esant smegenų pažeidimams.

  Čakra. Tinka visoms čakroms. Apvalo ir sutvarko mentalinį, ramina astralinį ir veikia fizinį kūną. 

  VISOS PREKĖS SU FLUORITU