Prekių katalogas

CHRIZOPRAZAS

 •     

  Antikos laikais buvo laikomas Veneros ženklo akmeniu. Buvo siejamas su fizine meile, bet pabrėžiama, kad tai ne „paleistuvystės“ akmuo. Buvo tikima, kad jis gali pagydyti sudaužytą širdį ir vėl ją atverti meilei. Sodriai žalios spalvos akmuo kaip aidas atsiliepia mūsų pasąmonėje ir suteikia dvasinės stiprybės, pavasarinės energijos ir meilės artimam, silpnesniam, kartais net ne pačiam maloniausiam žmogui. Crizoprazas stiprina sąmoningą būtį, gyvenimą ir dieviškumą suliedamas juos į vieną visumą. Chrizoprazas skatina nuoširdumą, viltį, asmeninį įžvalgumą ir intuiciją. Šis akmuo padeda išlaisvinti kūrybiškumą, talentus, skatina ištikimybę ir atsidavimą veiklai, asmeniniams santykiams. Su chrizoprazu naujos situacijos atrodys aiškesnės, jis padės plėtoti verslą, santykius ir nugalėti neįveikiamas kliūtis. Jis skatina permainas, atidumą ir padeda atskirti kas tikra ir realu, nuo to, kas netikra ir nereikalinga.

  Chrizoprazas nemėgsta tinginių ir įtarių žmonių, jų dėvimas praranda nepakartojamą žalumą ir tamsėja. Tai išradėjų akmuo, mylintis ieškančius naujovių, svajojančius įgyvendinti naujus projektus. Mąstytojams ir žmonėms, turintiems stiprią intuiciją, reikėtų nešioti sidabrinį žiedą su chrizoprazu ant mažojo piršto.

  Chrizoprazas vadinamas žmogaus vidinio pasaulio akmeniu. Padeda atrasti ramybę, dvasinę pusiausvyrą, suteikia džiaugsmo ir pasitenkinimo. Nugali pasipūtimą arba atvirkščiai - padeda įveikti savęs menkinimą, nevisavertiškumo kompleksą, garantuoja sėkmę versle ir asmeniniame gyvenime.

  Chrizoprazas trukdo pykčio proveržiams, nereikalingoms ir tuščioms kalboms, nutraukia slegiančias mintis ir pasikartojančias idėjas. Jis pripildo širdį atlaidumo, atgaivina jausmus, suteikia saugumo ir pasitikėjimo. Palengva, padedant akmeniui, išsilaisvinama iš negatyvios patirties, atgaunama gera nuotaika ir tampama nepriklausomu nuo praeities pasekmių. Su chrizoprazu priimame save tokius kokie esame. Jis padeda gerai jaustis bet kokioje aplinkoje, moko nekreipti dėmesio į moralinius ar fizinius trūkumus. Šis akmuo stimuliuoja sklandžią kalbėseną, taktą, mentalinį sumanumą ir išmintį, pripildo gyvenimą ramybės ir stiprybės. Tinka, kai jaučiamės užkoduoti ar kitaip paveikti aplinkinių, ypač vaikams, kai persekioja įvairios manijos.

  Chrizoprazas subalansuoja vyrišką ir moterišką energijas, išvalo energetinius centrus (čakras), padeda lengvai prisitaikyti prie naujų sąlygų ar naujos vietos. Šį akmenį patartina nešioti ilgą laiką.

  Jei kankina nemiga, atsibundate nepailsėję, blogos nuotaikos - pasidėkite nakčiai šį akmenį po pagalve, galvūgalyje arba ant stalelio prie lovos.

  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Chrizoprazas turi detoksikuojantį poveikį, šalina iš organizmo sunkiuosius metalus, stimuliuoja kepenų, lytinių organų funkciją, padeda sergant podagra, akių, odos, širdies, gūžio ligomis, balansuoja hormonų pusiausvyrą, gydančiai veikia virškinimo sistemą, padeda kūnui įsisvinti vitaminą C. Šis akmuo skatina vaisingumą, apsaugo ir padeda gydyti infekcinius susirgimus, taip pat lytinio akto metu užsikrėtus infekcija. Atpalaiduoja ir nuramina, padeda, kai kankina nemiga ir uždarų patalpų baimė (klaustrofobija). Chrizoprazas suteikia jėgų, kai jaučiatės silpni, kartu su dūminiu kvarcu gydo grybelinę infekciją. Linkę į viršsvorį bei rūkoriai turėtų nešioti chrizoprazą, kad išvengti arterijų kalkėjimo, aukšto spaudimo ir staigių problemų su širdimi.

  Čakra. II, IV. Mineralų terapijoje laikomas idealiu kūno, proto ir sielos gydytoju. Tinka visiems energetiniams centrams harmonizuoti. Gali būti dedamas ant visų čakrų. Harmonizuoja astralinį, mentalinį ir kauzalinį kūnus. Tinka visiems meridianams ir nadi kanalams. Meditacijose ypač naudojamas su kalnų krištolu.


  VISOS PREKĖS SU CHRIZOPRAZU