Prekių katalogas

CHRIZOPRAZAS

 •     

  Senovės graikams jis turėjo aukso vertę. Jie tikėjo, jog chrizoprazas saugo nuo depresijų ir blogos nuotaikos, padeda sutuoktiniams išsaugoti meilę. Egipte jis buvo naudojamas apsaugai nuo juodosios magijos ir maro.

  Chrizoprazas suteikia vidinę ramybę ir pusiausvyrą, subalansuodamas In ir Jan energijas, padeda darbui su savimi. Jis pažadina drąsą, viltį, ryžtą, dvasingumą, norą pažinti ir panaudoti viduje slypinčius sugebėjimus ir galimybes. Padeda išvengti pavojų ir nelaimių, sušvelnina aštrias situacijas, suteikia aiškumo mintyse, kantrybės, įžvalgos, išminties, protėvių paramą, saugo nuo svetimų įtakų. ”Sudužus širdžiai” padeda įžvelgti augimo ir vystymosi momentus, mažina nepilnavertiškumo ir savo didybės pojūčius, egoizmą, skatina oratorinius sugebėjimus bei garbingumą biznyje bei asmeniniuose reikaluose.

  Neramios sielos žmonėms padeda įveikti vidinę įtampą ir surasti pasitenkinimą. Jį patartina nešioti pradedant naujus projektus, norint atsinaujinti. Mylintiems padeda aukščiausiąją dieviškąją meilę paversti realia tiesa, skatina ištikimybę. Mažina pavyduliavimą ir nerimą meilėje, padeda spręsti seksualines problemas.

  Chrizoprazas tvarko čakras eteriniame lygmenyje, suaktyvina ir atveria širdies čakrą, per kurią fizinis kūnas prisipildo atnaujinančios, gydančios ir subalansuojančios Meilės energijos. Jis padeda neteisti ir nevertinti, o tiesiog mylėti Dievą kitame žmoguje, skaityti iš aukščiau siunčiamus ženklus.  


  Tinka visiems energetiniams centrams harmonizuoti.
  Meditacijose ypač naudojamas su kalnų krištolu (tik nelaikykite per ilgai, nes galite užmigti).

  Chrizoprazas tvarko nervų sistemą, bronchinę astmą, kvėpavimo takus, prostatos problemas, valo kraujagyslių užsikišimus. Juo galima gydyti apsinuodijimus (medikamentais ir kt.). Ramina odos ligas (pav. neurodermitą), o kartu su dūminiu kvarcu padeda esant grybelinei infekcijai. Stiprina širdies raumenį, padeda esant aritmijai, stabilizuoja kraujo spaudimą. Jį gali nešioti sergantys Angina pectoris, linkę į infarktus arba tie, kuriems buvo operuota širdis.
  Kelia potenciją ir skatina vaisingumą (geriamas eliksyras ir klijuojamas prie 2 čakros).

  Linkę į viršsvorį bei rūkoriai turėtų nešioti chrizoprazą, kad išvengti arterijų kalkėjimo, aukšto spaudimo ir staigių problemų su širdimi. Jau minėtas jo derinys su kalnų krištolu skatina gilų ir ramų miegą.
  Dietų metu patartinas chrizoprazo eliksyras.

  Rėminamas sidabru ir nešiojamas ant laimingos rankos mažojo pirštelio. Širdininkams ypač patartini pakabučiai širdies duobutės lygyje.
  Valomas po tekančiu vandeniu ir pakraunamas 1 val. tekančioje saulėje arba ant kalnų krištolo drūzos.  

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.   

   

  PREKĖS SU CHRIZOPRAZU