Prekių katalogas

KALCITAS

 • Tai minkštas mineralas. Jo kietumas 3, priklauso karbonatų klasei.
  Kalcito pagrindinė pamoka – menas būti čia ir dabar. Jis padeda suvokti, kad Visata turi savo tvarką, o mes visi esame tos Visatos dalis, kas palaipsniui atveria dieviškąją išmintį, t.y., kitas dimensijas. Tai padeda išsilaisvinti nuo stiprių materialių prisirišimų, bet ir neištirpti dvasiniuose dalykuose, t.y., jo svarbi funkcija – suvesti dvasią ir materiją.

  Kalcitas padeda suvokti sudėtingų situacijų ir įvykių esmę, įžvelgti pamokas, kurias mes, per tas situacijas, turime išmokti. Tai padeda prisiimti atsakomybę už duotas situacijas ir jas išspręsti. Palaipsniui imama įžvelgti, kaip stipriai materialios situacijos susijusios su dvasine realija. Jis padeda ne tik materiją sujungti su dvasia, bet ir tų dviejų polių vienybėje išsilaisvinti iš savo susikurtų iliuzijų.

  Kalcitas gali būti naudojamas kaip langas į praeitį, t.y., meditacijose į savo buvusius gyvenimus. Ypač gerai pasiimti jį vykstant į stiprias energetines vietas. Susikūrus reikalingą apsauginį sluoksnį, vieną kalcitą laikant prie trečios akies, o kitą prie širdies, uždavus į Visatą atitinkamą, tikslų (laikmetis!) klausimą, atsipalaiduokite ir priimkite tai, kas bus siunčiama. Kalcitas padės išlaikyti sveiką protą. Primenu, kad tai tinka ne smalsiems (tokie gali nieko nematyti), o tiems, kuriems to tikrai reikia, kad atsakyti į dabartyje kylančius klausimus. Taigi, jis plačiai naudojamas reikarnacijų terapijoje.

  Meditacijose jis gali būti naudojamas kartu su fluoritu (mentalinė tvarka) ir piritu (aukštesnės sąmonės priėmimas). Šis komplektas padeda geriau įsisavinti naujos dabarties energijas, plūstančias iš kosmoso.

  Kalcito kristalai naudojami norint pradėti naują gyvenimą, keičiant save. Galima juos nešioti, laikyti rankoje, dėti ant čakrų, stebėti juos meditacijoje. Plečiantis sąmonei, atsiranda naujos galimybės, sprendimai. Jis subalansuoja In ir Jan energijas. Daug kur laikomas energijos lauko sustiprintoju, nes suaktyvina čakras ir valo jas.
  Kalcitas greitina dvasinį vystymąsi, suteikia stabilumą, pasitikėjimą savimi, padeda panaudoti savo gebėjimus ir idėjas realiai, atskirti tiesą, gerina atmintį, atveria sėkmę.

  Bespalvis kalcitas (Islandijos špatas) suaktyvina sielos žvaigždę, esančią 15 cm virš galvos. Galima medituoti uždėjus ant 7 čakros arba 15 cm virš galvos, kas atveria kanalus, kuriais gali įsilieti Didžiosios Šviesos energija. Ši energija perduodama į visą čakrų sistemą.
  Padeda geriau įžvelgti tiesą ir esmę. Dedamas ant 3 akies, kai norima išsiaiškinti sapnus, vizijas, matymus. Galima naudoti sunkuose pokalbiuose.

  Žalias kalcitas naudojamas proto perprogramavimui, t.y., padeda atsisveikinti su senomis pažiūromis ir formuoti naujas, kas atveria neribotas galimybes. Suteikia saugumo pojūtį žengiant nauju keliu. Puikus pagalbininkas asmenybės krizės metu. Neutralizuoja buvusių gyvenimų, poelgių įtakas dabarčiai arba blogus dabartinės vaikystės įspūdžius, padeda paleisti tai, ką senai reikėjo paleisti. Tai perėjimo tarp to, kas buvo ir ateities akmuo.
  Gali būti dedamas ant 3 akies po azurito (praeities problemų suvokimas), kad viską perdirbti, paleisti ir sukurti naują mąstymą.
  Naudojamas infekcijų metu.

  Rožinis kalcitas dedamas ant 4 čakros, išlaisvina iš praeities baimių, kančios, ilgesio ir skausmo, kartu įliedamas besąlygišką meilę. Taip gyja širdies žaizdos, vėl atsiranda noras ir sugebėjimas mylėti, bet jau kitoje kokybėje. Jis padeda mylėti save, t.y., priimti save tokį, koks esi ir išreikšti tą meilę pasauliui, džiaugtis.
  Persikinis kalcitas veikia panašiai, kaip ir rožinis, bet papildomai jis suaktyvina 7 čakrą. Tokiu būdu įvyksta širdies ir proto sąjunga. Tai harmonija tarp aukščiausios sąmonės ir atviros širdies.
  Naudojamas 7, 4, 2 čakroms.

  Medaus spalvos kalcitas dedamas ant bambos, kad atverti naujus kelius fiziniame lygmenyje: santykiai, gyvenimo sąlygos, darbas ir t.t. Padeda reikiamai nukreipti energiją. Ramina virškinimo sistemą, tvarko tulžies pūslę.

  Geltono (oranžinio) kalcito tema – gyvenimo prasmės, realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam. Patartina nešioti pervargus, depresijoje, nesuvirškinant savo įspūdžių ar pesimistinių minčių, priimant sprendimus dėl darbo. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, suharmonizuoja astralinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą Pasirinkimų metu; tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą.

  Nešiojamas: varyje, žalvaryje, tačiau galima ir sidabre. Geriau nešioti nerėmintus. Tai minkštas mineralas, todėl kažkam jis greitai „susinešioja“, todėl brangių juvelyrinių papuošalų iš jo gamintis neverta. 
  Ypač tinka 2 ir 7 čakroms.
  Galima programuoti savo sveikatą: įprogramuokite į mineralą sergantį organą tvirtu ir sveiku. Po to dėkite jį ant to organo, kad jis perduotų tą programą toliau.
  Dvigalių kristalų energija sklinda šviesos greičiu ir atveria plačias galimybes.

  Kalcitai skatina medžiagų apytaką, kraujo krešėjimą, stiprina imuninę sistemą, ramina odos, žarnyno, virškinimo trakto susirgimus, gerina audinių ir kaulų gijimą, normalizuoja širdies ritmą ir ją stiprina.

  Nešiojamas pakabutyje varyje, žalvaryje ar sidabre. Geriamas eliksyras, naudojamas meditacijose. 

  VISOS PREKĖS SU KALCITU