Prekių katalogas

TULITAS

 •    

  Tulitas yra neįtikėtinai geras akmuo, galinga jėga susijungiantis su gyvenimo jėga. Jis stimuliuoja gydymą ir regeneraciją. Šis akmuo padeda pasipriešti bet kokioms situacijoms, susidariusioms aplinkybėms ir nugalėti, įveikti bet kokią, kad ir sunkiausią problemą. Tulitas padeda surasti išeitis iš neįmanomų situacijų, išlikti komunikabiliam ir visuomeniškam, skatina iškalbą ir mokėjimą patraukti kitų dėmesį. Šis akmuo skatina smalsumą, žinių troškimą, kūrybinę vaizduotę, norą pažinti keistenybes ar tuos reiškinius, kurių negalima paliesti rankomis ar įrodyti jų buvimą.  

  Tulitas skatina norą tyrinėti ir pažinti dvilypę žmogiškąją būseną, padeda ją suderinti ir apjungti, nes tik jaučiant pusiausvyrą ir harmoniją su savimi ir supančiu pasauliu galima išspręsti visas problemas. Jis moko suvienyti meilę su logika, pliusą su minusu, išmintį su protu. Tulitas moko aistringai norėti, aistringai ir įdomiai gyventi, su užsidegimu dirbti ir siekti meistriškumo įvairiose gyvenimiškose srityse. Jis skatina raiškumą, stiprų potraukį ir seksualumą, gerina nuotaiką ir skatina jausmus. Tiems, kurie linkę į kraštutinumus, yra nervingi ir išvargę nuo gyvenimo negandų ar per didelio tempo, tulitas padės, kad gyvenimas stotų į normalias vėžes, kad naudingai ir pozityviai išreikštumėte savo vidinį potencialą. Šis akmuo išlaisvina iš kančios, nerimo, skausmo ir sužadina geidulingumą ir aistrą.

  Poveikis kūnui. Tulitas yra sustiprinantis ir atstatantis energiją akmuo. Jis naudingas, kai kamuoja reprodukcinės sistemos susirgimai, kalcio deficitas, skrandžio sutrikimai, skatina vaisingumą, padeda išsekus, pervargus ir kai esame nervingi.

  Čakra. Visos.

  VISOS PREKĖS SU TULITU