Prekių katalogas

SAFYRAS

 •    

   
  Safyras yra laikomas “išminties” akmeniu, kuris atneša ramybę, išlaisvina iš nereikalingų minčių ar idėjų ir proto painiavos. Sklindanti jo energija padeda įsivyrauti fizinio, mentalinio ir dvasinio kūno pusiausvyrai. Šis akmuo sudaro sąlygas taikai, ramybei ir giedrai širdyje bei aplinkoje. Safyras išlaisvina iš depresijos ir dvasinės painiavos, stimuliuoja koncentraciją ir susikaupimą. Jis “prikviečia” palankias gausai ir klestėjimui aplinkybes. Padėtas ant gerklės čakros palengvina saviraišką ir išlaisvina iš nusivylimų, vilčių žlugimo. 
   
  Šis akmuo padeda išsilaisvinti nuo nemalonių minčių, teikia džiaugsmą ir taiką, skatina intuiciją bei padeda suvokti grožį. Safyras nuo seno laikomas astralinės šviesos akmeniu, keliančiu kuklumo, išminties, šaltakraujiškumo, nesavanaudiškumo jausmus. Jis padeda susirasti draugų, apsivalyti dvasiškai ir moraliai, skatina pažinti ir tirti paslaptis. Jis padeda išvengti neapgalvotų poelgių, nuima nuovargį, užtikrina priešingos lyties dėmesį ir simpatiją.
   
  Safyras skatina autoritetą, teisingumą, suteikia slaptą valdžią. Teisiesiems padeda laimėti teismo procesus. Akmuo geras pagalbininkas kelionėse, jis padeda plačiau suprasti svetimų šalių tradicijas ir gyvenimo būdą. Padeda užsidirbti ir protingai leisti pinigus. Stiprina ryšius, kurių pagrindas yra pagarba ir bendri dvasiniai siekiai. Saugo nuo visokių baimių, pavydo, pykčio ir apgaulės. Safyras padeda užimti atitinkamą socialinę poziciją, šalina įtampą santykiuose su viršesniais ir pavaldiniais.
   
  Skatina pasitikėjimą Dievu, dvasinę ir intelektualinę saviraišką, sąmonėjimo procesą, įkvėpimą, savo paskirties radimą ir vykdymą. Atveria tikėjimo ir teisingumo gylį bei plotus.  Skatina ryšį su Dvasiniu vedliu, padeda atverti sakralines paslaptis per nuoširdų santykį su Mokytoju ir Kūrėju. Suteikia nuolatinę Aukštųjų Jėgų paramą ir vedimą vertajam.
   
  Safyras padeda sąmoningai melstis ir medituoti. Tai mokytojų ir išminčių akmuo, padedantis atskirti gėrį nuo blogio. Geriausia jį nešioti po 36 metų.
   
  Pastebėta, jog safyras traukia impulsyvius, choleriškus žmones - jiems jis suteikia taip trūkstamos sielos ramybės ir jausmų harmonijos.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Safyras padeda sergant akių ligomis, išlaisvina iš streso, valo kraują ir kūną nuo užterštumo, gydo kraujo sutrikimus, mažina kraujavimą, stiprina venas ir gerina jų elastingumą. Safyras skatina regeneracijos procesą, padeda nuo astmos, neuralgijos, širdies, skrandžio, žarnyno, inkstų ir ausų ligų. Jis suteikia puikią veido spalvą ir gelbsti nuo depresijos ir nemigos. Sergant nemiga ar sutrikus nervams, dėti safyrą ant kaktos. Sergant odos ligomis arba kai oda nelygi - patartina praustis safyro vandeniu. Mikčiams reiktų nešioti safyrą kartu su chalcedonu ant kaklo.
   
  Čakra. Itin tinka V, VI, VII čakroms. II ir III čakroms praverstų nejuvelyrinės kokybės safyrai. Safyro energija sujungia kūną, protą ir dvasią; veikia astralinį, mentalinį, kauzalinį ir budhi kūnus.
   
  Derinimas. Su rubinu, deimantu, smaragdu, kitais berilais, visais turmalinais.

  VISOS PREKĖS SU SAFYRAIS